2015 Tesettür Eşofman Modelleri

2015 Tesettür Eşofman Modelleri
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.920 kez okundu.

2015 tesettür eşofman modellerinde bir önceki yıla göre modeller daha rahat ve çizgileri diğer eşofman modellerine yakın görünüyor. Tesettürlü bayanlarda artık spor yaparken veya uzun yürüyüşlerde daha şık görünecek.

Vücut ölçünüz ne olursa olsun artık fazlalıklarınızı saklayabilecek veya kilonuzun çok az olmasından yakınıyorsanız kendinizi daha farklı gösterebileceksiniz. Uzun eşofman üstleriyle tunik modellerinizin şıklığını elde edebileceksiniz. Ünlü tasarımcılar 2015 senesiyle birlikte tesettür eşofman modellerinin çizgilerini daha trend bir hale getirdiler.

Uzun eşofman modelleri hem kilonuzu kapatırken hemde size rahatlık sağlayacak. Bunun yanında rengarenk modellerle kendinizi yürüyüşlerde daha enerjik ve sportif hissedeceksiniz. Eşofman modellerinde renkler daha pastel tonlardan oluşuyor. Pembe, yeşil, mor ve giri gibi renkler tesettür eşofman modellerinde öne çıkan renkler arasında yer alıyor.

Eşofmanlarımız her zaman sade diye üzülmeyin. 2015 yılında tesettür eşofmanlardındaki sadelikte ortadan kalkıyor. Dantelli ve işlemeli modeller tesettür eşofman modellerinde sıklıkla görülecek. Koşarken veya yürürkende bütün gözler üzerinizde olacak.

Üstelik eşofman takımın renklerine benzer nitelikte olan eşarplarınızlada tamamen ilgi odağı haline geleceksiniz. Son senelerde gittikçe artan tesettür eşofman modasına artık ileriki yaşlardaki bayanlarda rağbet gösteriyor. Bu eşofman modelleriyle spor yapabileceğiniz gibi rahatlıkla çarşıya yada pazarada gidebilirsiniz.

Eşofman modelllerini seçerken daha rahat olmak istiyorsanız çok geniş kalıplı eşofman modellerinede göz gezdirebilirsiniz. Geniş kalıplı eşofman modelleri daha rahat olmanızı kolaylaştıracak. Ben rahatlığın yanı sıra şıklıkta istiyorum diyen tesettürlü kadınlar belden bağcıklı eşofman modellerinide tercih edebilirler.

2015 yılının tesettür eşofman modellerinde en fazla öne çıkan renk haki rengi. Military stilinin sokak modasında görülmesi kendini tesettür eşofman modellerinde de göstermiş görünüyor. Belden bağcıklı haki renkli tesettür eşofman modellerinden bir adet edinerek spor şıklığı elde edebilirsiniz.

İki renkli eşofman modellerinin fazlalığı 2015 senesinde öne çıkan detaylardan birini oluşturuyor. Siyah ve beyaz eşofman takımları olduğu gibi sarı ve pembe eşofman takımlarıda mevcut. Kilonuz fazla ise daha koyu renk ve tek renk eşofman modellerinden edinebilirsiniz. Daha uzun eşofman modellerini basen bölgenizde kilo problemli varsa tercih edebilir ve daha zayıf görünebilirsiniz.

Moda trendlerini yakından incelediğimizde tesettür eşofman modellerininde çizgi olarak çok fazla değiştiğini söyleyebiliriz. Önceki yıllarda giyilen eşofman takımları her zaman tek renk ve tek tip halde giyiliyordu. 2015 senesiyle birlikte tesettür eşofman modelleri dantelli, geometrik çizgili ve göze hoş görünen desenlerden oluşmaktadır.

Eşofmanınızı seçtikten sonra eşarbınızıda geniş bağlamamanızı tavsiye ediyoruz. Eşofman spor çizgilerde bir giysi olduğu için takılan eşarpta spor modele uygun ve tek renk olmalıdır. Spor yaparken şık olmak istiyorsanız eşarptada sade modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde farklı haşema modelleri, farklı tesettür mayo ve haşema hakkında bilgiler verilmektedir.

24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.920 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git