2015 YAZLIK TESETTÜR ELBİSE KOMBİNLERİ

2015 YAZLIK TESETTÜR ELBİSE KOMBİNLERİ
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.868 kez okundu.

2015 yılında renkler adeta birbirleriyle harmanlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Renklerin doğru kullanımı ile birlikte her ortamda şık olarak dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Vücut ölçülerinize göre giyeceğiniz parçalar sizi farklı bir havaya sokarak şıklığınıza şıklık katacak.

2015 yazlık tesettür elbise kombinlerinde öne çıkan renkler; pembe, sarı, haki rengi, yeşil, beyaz, krem ve bordo. Bu renkleri doğru biçimde kullanarak kombinlerinizi daha modern hale getirebilirsiniz. Floral desenlerin daha sık görüleceği 2015 yazında elbisenizin ana renk tonuna uygun olarak eşarp renginizi seçmeniz ilk kural olmalıdır. Floral desenler daha çok yeşil ve pembenin tonlarından oluşmaktadır. Ana rengi yeşil olan çiçekli elbisenizin kol manşetleri yeşilse eşarbınız kesinlikle pembe tonlarında olmalıdır. Bir hata yaparak eşarbınızı da yeşil renklerde kullanmayın. Başta da belirttiğimiz gibi renkler zıtlık uyumu içermelidir.

Beyaz renginin 2015 yazlık tesettür elbise kombinleri arasında yeri yeniden değişmeyecek. Beyaz tabanı olan çiçekli elbisenizin belindeki kemer mor tonlarındaysa, elinize alacağınız çantayı mor seçmelisiniz. Unutmayınki taktığınız aksesuarlar her zaman floral desenlerin bir renginden alınmış olmalıdır. Kafa karışıklığı yaratmamak için bir sürü rengi hep birlikte kullanmayın. Aksi takdirde giydiğiniz elbisenin bütün güzelliği bir anda ortadan kaybolacaktır.

2015 yılında çiçekli desenler ne kadar modaysa geometrik desenlerde bir o kadar öne çıkan elbise modellerinden olacak. Geometrik desenlerin başında küçük dikdörtgenler ve yuvarlak şekiller geliyor. Siyah ve beyaz renklerden oluşan bu elbiseleri nasıl kombinlemeniz gerektiğini bilmiyorsanız kendinize bu renklerden birini seçin. Beyaz rengi tercih ederek bir eşarp takın. Elinize alacağınız çantayı da beyaz renkli seçerseniz ayakkabınız mutlaka siyah olsun. Yaptığınız kombinin içine farklı renkler karıştırmayı denemeyin. Yapacağınız hata birden bire sizi rüküş kategorisine sokacaktır.

2015 yazlık tesettür elbise kombinlerinde en fazla görülen renklerden biride pembe. Pembe düz kesim tesettür elbisenize daha fazla hareket kazandırmak için eşarbınızı mor tonlarından seçebilirsiniz. Renk skalasında pembenin zıt rengi mordur. Giydiğiniz yazlık tesettür elbise mor rengi ile birlikte yeniden hayat bulacaktır.

Elbiselerde görülen ve etnik olarak adlandırılan detaylar 2015 yılında da vitrinlerde görülecek. Etnik desenler halı veya kilim desenlerini andıran şekillerden oluşur. Oldukça karışık renklerden meydana gelen elbiseniz içinden bir renk belirleyin. Kırmızı tonları elbisenizde ağırlıkla kullanılmışsa başınıza kırmızı bir eşarp takmanızda sakınca yoktur. Renklerle oynayarak her zaman daha doğru giyim stili elde edebilirsiniz. Daha fazla karışıklık yaratmamak adına ayakkabınızıda düz bir renk belirleyerek etnik desen elbise modelinizi kombinleyebilirsiniz. Etnik desenlerde takıya ağırlık vermeyin. Başlı başına karışık bir model olduğu için takı takmasanız bile elbiseniz kendini mutlaka gösterecektir.

Çiçekli desenlerin ağırlıkla kullanıldığı modellerde aksesuara ağırlık vermeyin. Elbiseniz düz renkli ise istediğiniz ve elbisenizin rengine uyum sağlayan takıları kombin yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tuğba Yeni Sezon Kap Modelleri 2015 Koleksiyonu başlıklı makalemizde tuğba tesettür kap modelleri 2015, tuğba ve venn kap modelleri ve tuğba venn 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.868 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git