2015 YENİ SEZON KIŞLIK EŞARP MODELLERİ

2015 YENİ SEZON KIŞLIK EŞARP MODELLERİ
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.522 kez okundu.

2015 yılı ile birlikte yeni sezon kışlık eşarp modelleri klasik çizgisinden biraz daha uzaklaşarak modern bir hale bürünüyor. Klasik modelde olan eşarplar daha modern çizgilerle birleşerek tesettürlü kadınların beğenisine sunuluyor.

Geometrik desenler kış mevsiminde her detayda sıklıkla karşımıza çıkacak. Karşımıza çıkacağı yerlerden biride eşarplar. Geometrik desenli eşarp modelleri adeta birbiri içinde uyum oluşturarak hoş çizgiler ortaya çıkarılmış. Desenler renklerle harmanlanarak modern tesettürlü kadınların daha şık olması amaçlanmış.

2015 kış tesettür eşarp modellerinde çiçekli desenlerde sıklıkla kullanılacak. Bayanların çiçek aşkı eşarplarla da kendini gösterecek. Renk uyumu içinde eşarplarda yer alacak olan çiçekler kadınların daha zarif görünmesini sağlayacak.

Şal modelleri her ne kadar son zamanlarda daha sık tercih edilsede; klasik tarzı seven tesettürlü kadınlar için eşarp modelleri yerini her zaman koruyacak. İç içe geçmiş desenler ve daha çok asimetrik şekillerden oluşan eşarplar kışlık modellerde daha fazla göz dolduracak. Kışlık eşarplarda renk tercihini neye göre yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız daha önce yayımlanan yazılarımıza göz gezdirebilirsiniz. Kışlık eşarpta yalnızca daha tok duruşlu bir eşarp seçmeye özen gösterin. İnce eşarpların her zaman başınızdan daha çabuk kayma ihtimali vardır. Yaz günü bu problemle başa çıksanız bile kış günlerinde bu sizin için büyük bir sorun olabilir.

En fazla öne çıkan kış eşarp modellerinden biride düz renk üzerine işlenmiş sarmal detaylı eşarplar olacak. Sarmal detayların oldukça yoğun şekilde olduğunu unutmayın. Bu nedenle gömlek veya kap seçimini daha sakin renklerden yana kullanın. Mor, lacivet ve kahverengi gibi kış renkleri eşarp seçiminde size yardım edecek. Eşarp seçimi yaparken kıyafetinizle ahenk içinde olmasıda önem taşır. Bir eşarbı sadece modelini sevdiğiniz için almanız çok doğru bir tercih olmaz.

2015 kış tesettür eşarp modellerinde çok büyük ebatta olan eşarpları artık bir kenara kaldırın. Daha büyük boyutta olan eşarplar bu sene ilgi görmeyecek. Onun yerine daha ufak boyutlu kışlık eşarplar moda olacak. Büyük ölçüde olan eşarpların boyunuzu daha kısa göstereceğini unutmayın.

Kışlık eşarp modelleri içinde dikkati çeken bir diğer ayrıntıda eşarplarda düz modellere yer verilmemiş olması. Renk uyumu, şekil uyumu veya uyumsuzluğu, amorf desenler 2015 yılı ile birlikte daha fazla ön plana çıkacak. Sarmal desenlerin yanı sıra, belli bir şekli olmayan desenlerde eşarplarda sıklıkla kullanılmış. Kadınların renkli eşarp beğenisine oldukça hitap eden bu modellerle beraber kış mevsiminin trendlerine çok daha iyi uyum sağlamış olacaksınız. Sizde desenli veya karmaşık şekilli eşarp seçimi yapacaksanız; kıyafetlerinizi daha durağan renklerden seçmeye özen göstermelisiniz. Kış mevsiminin trend renkleri ile beraber hazırladığınız kombinlere uygun desenli eşarp seçimi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 YENİ SEZON TESETTÜR KABAN MODELLERİ başlıklı makalemizde 2015 tesettür kabanlar, büyük beden tesettür kabanlar ve farklı tesettür kaban modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.522 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git