2015 YENİ SEZON TESETTÜR KABAN MODELLERİ

2015 YENİ SEZON TESETTÜR KABAN MODELLERİ
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.796 kez okundu.

2015 kış sezonu kaban modelleri henüz beğeninize sunulmaya hazırlanılırken, bu sezonun en iddialı ve göze çarpan modellerini sizler için ele alacağız. 2015 Kış sezonu tesettür kaban modelleri bir önceki seneye göre aynı gibi görünsede, bir takım değişik çizgilerle modeller birbirinden şık ve iddialı.

2015  tesettür kaban modelleri içinde beli kemerli modeller yeniden sizlerle olacak. Bu defa kuşaklı kabanların yanı sıra kendinden kemerli kaban modelleride iddialı modelleriyle göz önüne çıkacak. Kendinden kemerli olan kaban modelleri daha çok elbise modellerini andıracak. Kabanların kalın ve sıkıcı havasından sizi kurtarmayı amaçlayan tasarımcılar daha fazla alternatif için çizgilerini yumuşatmışa benziyorlar.

Daha kalın ve ince kemerli olan kaban modelleri mevcut. İnce bel ölçülerine sahipseniz ince kemerli kaban modellerini tercih edebilirsiniz. Bel bölgeniz kalınsa daha kalın kemerli kaban modelleri sizin için iyi bir alternatif olacaktır.

A kesim kaban modelleri geçen yıl olduğu gibi öne çıkan kaban modellerinden olacak. Yakalarda görülen farklılıklar elbise çizgisine doğru kayarak sizi daha zarif göstermeyi amaçlıyor. Bebe yakalı kabanlar 2015 yılının en fazla tercih edilen kaban modellerinden olacak. Bebe yaka kabanlarla elbise şıklığı içinde salınarak kendinizi daha özgür bir biçimde ifade edebileceksiniz.

2015 kış tesettür kaban modellerinde düğmelerden sıklıkla faydalanılmış. Yaka kısımlarında, kol ağzı ve gövde kısmında sıklıkla kullanılan düğme detaylar dikkati sadece kaban modeline yöneltmyecek. Aynı zamanda küçük düğmelerle birlikte şık olmanızıda sağlayacak. Tesettür Giyimde Kaban Modellerinde seçim yaparken büyük düğmeli model sevenler bu zevkinden vazgeçecekler gibi görünüyor. 2015 kış tesettür kaban modasında küçük düğmeli kaban modelleri tavan yapacak diyebiliriz.

Bebe yakanın dışında devrik yaka kaban modellerini de tercih edebilirsiniz. Bel bölgesinde kullanılan diğer bir detay ise peplum detaylı kabanlar olacak. Daha çok elbise ve eteklerde görmeye alışık olduğumuz peplum detaylar 2015 senesiyle beraber kabanlarda da kullanılmaya başlanmış. Tasarımcıların çizdiği birbirinden farklı kaban modelleri kabanınız içinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Kışlık kaban modellerinde kendinden şapkalı modellerde yer alıyor. Genç tesettür kadınların daha fazla ilgi duyduğu bu tip kaban modellerinde dilerseniz soğuk günlerde kabanınızın kapşonunu giyerek kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz. Kabanlarda kullanılan renkler daha çok; siyah, bordo, kırmızı ve lacivert gibi renklerden oluşuyor. Tek renkten oluşan kaban modellerinde iki renkli modellere yer verilmemiş. Kaban modellerinde tek renge yönelmeye çalışan tasarımcılar boyu daha uzun göstermeyi amaçlamış görünüyor.

2015 kışlık tesettürlü kaban modellerinden kendinize uygun olan kabanı seçerken daha çok moda renklere, zevklerinize ve bedeninize uygun olan kaban modellerine yönelmelisiniz. Koyu ten rengine sahipseniz çok koyu renkli kaban modellerini tercih etmeyin. Vücudunuz kilolu ise çok ince kemerli kaban modellerine yönelmeyin.

 

Bir önceki yazımız olan NİHAN YENİ SEZON ELBİSE MODELLERİ 2015 başlıklı makalemizde nihan, nihan elbise ve nihan elbise 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.796 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git