2016-2017 Modanisa Giyim Sonbahar kış Modelleri

2016-2017 Modanisa Giyim Sonbahar kış Modelleri
19 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 5.196 kez okundu.

Ten Rengine Göre Eşarp Seçimi

Eşarp kullanmak kadar eşarbı doğru kullanmak da tesettür giyimin önemli ve dikkat edilmesi gereken noktalarından bir tanesidir. Eşarp, yüzü tamamen çevrelediği için yüzünüzdeki ifadeyi de oldukça etkileyen, tesettür giyen hanımlar için en güzel aksesuar ve saçları örten bir giyim ürünüdür.  Bu yüzden eşarp seçerken elbisenize yakışan renge bakmanın yanı sıra yüzünüze ve yüz şeklinize yakışan eşarp rengini ten renginize göre belirleyerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.  Modada güzel ve doğru giyinmek uyum ve kontrasttan geçer.

2016-2017 Modanisa Giyim Sonbahar kış Modelleri (2)

a-)Esmer Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Esmer ten rengine sahip olan bayanlar ten rengine uygun eşarp seçerken kesinlikle koyu renk eşarplardan uzak durmalıdır. Eğer kıyafetinizle olan renk uyumundan dolayı koyu renk eşarp takmak zorunda kalırsanız bu eşarp seçiminizi daha renkli koyu tonlarda olan bir eşarptan yana kullanmanız gerekir. Koyu ten renkli hanımlara mavi, turuncu, kırmızı gibi canlı renkler çok yakışmakta.

2016-2017 Modanisa Giyim Sonbahar kış Modelleri (1)

b-)Buğday Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Buğday ten rengine sahip olan bayanlar veya kumral olan bayanlar ten rengine uygun eşarp seçerken kahverengi ve sarı tonlarını daha çok tercih etmelidirler. Buğday tenli bayanlara en çok yakışan renklerdendir mavi ve yeşil. Buğday tenli bayanlar siyah veya beyaz gibi çok keskin renklerden uzak durmalıdırlar. Bu keskin renklerden ziyade krem, kahverengi gibi daha yumuşak renkler onlara daha çok yakışacaktır.

2016-2017 Modanisa Giyim Sonbahar kış Modelleri (4)

c-)Açık Ten Rengine Sahip Olan Bayanlar

Açık ten rengine sahip olan bayanlar açık, solgun renklerden uzak durmalıdır. Çünkü bu renkler onları daha çok solgun gösterir. Açık ten renkli bayanlar ten rengine uygun eşarp seçerken kırmızı, lacivert gibi canlı renkleri seçerek yüzlerine canlılık ve aydınlık katabilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Annah Hariri 2016-2017Sonbahar-Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde annah hariri koleksiyonu, sonbahar modası ve tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Tozlu Tesettür Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 tesettür, 2017 tozlu giyim ve tozlu tesettür hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Armine 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016-2017 armine, armine ve sonbahar kıs koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

19 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 5.196 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git