2016 Evitare eşarp Modelleri

2016 Evitare eşarp Modelleri
6 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 962 kez okundu.

  Eşarp, hem tesettürlü hem de açık bayanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Açık bayanların boyunlarına dolayıp fular olarak ya da saç bandı olarak kullandıkları vazgeçilmez bir aksesuardır eşarplar. Tesettür giyiminde önde gelen ürün olan eşarp, 2016 yılında da oldukça rağbet görmeye devam edecektir. 2016 eşarp modellerinde ise son yıllarda tüm tekstil ürünlerine hakim olan canlı renkler ve modern çizgiler görülmektedir.  Birçok tasarımcı 2016 yılı için ipek eşarplara yoğunluk göstermiş ve modellerinde oldukça fazla kullanmıştır.

    2016 yılı eşarp modelleri;

  • Kenarlarında püskül ve dantel olan eşarplar; özel günlerde şık görünmek isteyen bayanların oldukça fazla tercih ettiği modeller arasındadır.
  • Düz renk eşarplar; özellikle genç tesettürlü bayanların vazgeçemediği modellerdendir.
  • Desenli eşarplar; 2016 yılı desenlerine bu yıl da vazgeçilmez olan çiçek desenleri hakim. Bunun yanında çizgili, geometrik desenli, soyut modeller de 2016 yılında oldukça fazla karşılaşacağımız eşarp modelleri arasında.
  • İpek eşarplar; hem şıklık hem rahatlık isteyen bayanların tercihi olan ipek eşarplar 2016 yılında da sıklıkla göreceğimiz modellerden.

    Eşarpta doğru seçim oldukça önemlidir. Eşarbın renk ve kumaş seçimi, yapılan kombinin uyumu sizi çok şık yapabildiği gibi oldukça kötü görünmenize de sebep olabilir. Öncelikle moda olduğu için her renkte eşarbı kullanmamalısınız. Ten renginizle uyumlu renk seçimi önemlidir. Özellikle canlı renklerin kullanıldığı bir eşarp modeli seçtiyseniz kıyafetiniz kesinlikle eşarbın içindeki renklere uyumlu ve düz renk olmalıdır. Her ikisinin de karışık desenli olması hoş bir görünüm oluşturmaz. Uyumlu olmak için doğru kombinler yaparak şık görünebilirsiniz. Evitare eşarp uyum konusunda çalışmaları olan firmalardan biri. Tasarladığı eşarp çanta kombinleri düz renk kıyafetinizle uyum sağlayarak adeta kurtarıcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Yılda Eşarp Şıklığı başlıklı makalemizde 2016 yılı chanel eşarp şıklığı hakkında bilgiler verilmektedir.

6 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 962 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git