2016 Gizia Eşarp Modelleri

2016 Gizia Eşarp Modelleri
12 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.251 kez okundu.

ALIŞILMIŞIN DIŞINA ÇIKMAYI SEVENLER İÇİN

 2016 Gizia eşarp modelleri yine alışılmışın dışında karşınıza çıkıyor. Her sene eşarp kullanımında size yenilikleri sunan bu modeller sizin için şıklığın adresi olacak.

Otuz Yıllık Tecrübe

30 yıllık deneyimi ile her sene kendini yenileyen Gizia Gate, 2016da da değişik modelleriyle karşınıza çıkıyor. Eşarp kullanımını değiştiren bu modellerle, günlük hayatta bile kendinizi daha şık hissedeceksiniz.

Tesettür Dışında Eşarp Kullanımı

Son günlerde tesettür giyimin dışına çıkmış olan eşarplar, günlük hayatta giyilen kıyafetleri tamamlamak için kullanılır hale geldi. 2016 Gizia eşarp modelleri bunun en iyi örneğini bize sunmaktadır. Eşarbın değişik şekilde ve tarzlarda kullanımıyla, şıklığınızı tamamlamak artık çok kolay. Şimdi tarzınızı ortaya koymanızda size yardımcı olmak için yeniden tasarlandı.

Alışılmışın dışına çıkın!

Eşarp kullanımını klasik görüntüden uzaklaştıran, 2016 Gizia eşarp modelleri, bu tarz kullanım ile yaptığınız kombinler hem farklı hem de havalı bir görüntü sağlayacak. Şıklıkta bir adım daha öne çıkacağınız özel günlerde gözler üzerinizde olacaktır. Sadece özel günlerde değil günlük yaşamınızda da dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 Farkı Hissedin

Tesettür giyim markalarında yeniliğin farkını hissettiren bu modellerle, eşarbınızın kullanımını günlük hayatta da rahatça gerçekleştirebileceksiniz. Değişikliği sevenler arasında yer alıyorsanız bu yeni trend tam da size göre hazırlanmış demektir.

 Eşarplarınızı Farklı Olarak Nasıl Kullanırsınız?

Yeni nesil modanın getirdiği değişikliklerle gelişen Gizia size farkı hissettirecek şekilde kullanımlar sunmaktadır. Sadelikle şıklığı bir araya getirmeyi seviyorsanız omzunuza aldığınız eşarbı bir kemer yardımıyla tutturabilirsiniz. Daha spor olsun diyorsanız başınıza farklı tarzlarda bağlayarak kullanacağınız eşarplarla yeni bir hava yaratabilirsiniz.

Eşarp kullanımını hayatımıza daha çok sokan bu yeni stillerle birlikte daha şık olacak, alışılmışın dışında bir zevk yaşayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yaz Tesettür Kombin Önerileri başlıklı makalemizde 2016 tesettür modası, tesettür kombini ve tesettür modası hakkında bilgiler verilmektedir.

12 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.251 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git