2016 Tesettür Abiye Modelleri

2016 Tesettür Abiye Modelleri
7 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 4.808 kez okundu.

Tesettür giyimi benimseyen kadınlar, günlük hayatlarında olduğu gibi özel günlerdeki tercihlerini de tesettür giyimin gerektirdiği hassasiyetlere uygun olarak yapmalılar. Tesettürlü kadınlar olarak katılacağınız davet ya da düğünlerde kullanacağınız abiye modelleri oldukça önemli. Hem şık hem de tarz olmak isteyen kadınlar için özel olarak hazırlanan tesettür abiye modelleri içerisinden siz de kendi tarzınıza ve beğeni kriterlerinize uygun elbiseleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle 2016 yılında iyice renklenen ve çeşitlenen tesettür abiye modellerine değinecek olursak, birçok seçenekle karşılaşmamız mümkün.

2016-tesettur-abiye-modelleri

Kabarık Tesettür Abiyeler

İster kendi nişanınızda isterseniz de çok yakın bir tanıdığınızın ya da akrabanızın düğününde kullanabileceğiniz kabarık tesettür abiyelerle hem şık hem de göz dolduran bir görünüme kavuşmanız mümkün. 2016 tesettür abiye seçenekleri arasında yer alan ve modern görünümü yakalamanızı sağlayan bu abiyeler, biraz daha gösterişli olmaktan hoşlanan kadınlar için ideal seçim olacaktır.

Balık Model Tesettür Abiyeler

Son yıllarda hayatımıza giren ve günlük hayattan tutan da gelinlik modellerine kadar hemen her alana ulaşmış olan balık modeller, tesettür giyim içerisinde de yerini aldı. Vücudu tamamen saran ve dizden itibaren bollaşan bu abiye modeli, 2016 yılının tesettür abiye modelleri içerisinde en dikkat çeken ve en çok tercih edilen seçeneği olacak gibi görünüyor. Birbirinden şık işlemeleri ve renkleri bulunan bu abiyeler, modern bir görünüme kavuşmanızı da sağlayacak.

pembe-tesettur-abiye-modelleri

Uçuşan Tesettür Abiyeler

Özellikle yaz aylarında tercih edilen, şifon ve tüller kullanılarak tasarlanan bu abiye modelleri, eteklerinin uçuş uçuş olması özelliğini taşıyor. Geçmişten günümüze kadar var olan bu model bundan sonraki dönemde de popülaritesini koruyacağa benziyor. Tesettür giyimi tercih eden kadınlar, bedenlerine çok oturan ve hatlarını belli eden giysilerden uzak durmaya çalıştıkları için 2016’da da uçuşan modeller ön planda olacaktır.

tesettur-abiye

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyim'de 2016 Modası başlıklı makalemizde 2016 tesettür elbise modelleri, tesettür giyim modelleri ve tesettür kombinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git