2016 Tesettür Giyim Ekose Şıklığı

2016 Tesettür Giyim Ekose Şıklığı
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.054 kez okundu.

2016 yılının trend desenlerinden bir tanesi olan ekose desenler, tesettür giyimde bol miktarda kullanılacaktır. Tesettür giyim ekose şıklığı ile hayat bulacak ve oldukça zarif ürünlerde kendini gösterecektir. Desenin kullanılacağı ürünlerin sayısı oldukça fazladır. Bu sayede istediğiniz tüm ürünlerde bu modeli kullanma lüksüne sahip olmaktasınız. Elbiseler, etekler, pançolar, tunikler, gömlekler, kabanlar, kap ve pardesüler bu esenin en çok kullanılmakta olduğu ürünlere örnek olarak verilebilir.

ekose-etek-modelleri

Ekose etekler

2016 yılında sık olarak göreceğiniz ekose etekler, güzelliğinize güzellik katacaktır. Hareketli yapıp olmaları nedeniyle bu ürünleri düz ve sade ürünler ile kombin yapmakta fayda vardır. Daha önceki yıllarda sadece bir gömlek deseni olarak var olan bu desen, son yıllarda tüm ürünlere dağılmış durumdadır. Bu ürünler tesettür giyimin son yıllarda kullanılan modelleri arasında yer almaktadır.

ekosa-tunik-modelleri

Ekose tunikler

Spor görünümlü ve tarz yapıda olan ekose tunik modelleri, 2016 yılının tesettürlü giyinen bayanları tarafından sık olarak tercih edilecektir. Kot pantolon ve spor çantalar ile kombin yapıldığı zaman, ortaya muazzam güzellikte bir kombin çıkmaktadır. Sezonun trend renklerinin ağırlıkta olduğu ürünlere yönelmenizi önermekte ve onları da doğru biçimde kombin yaparak, en güzel şekilde taşımanızı önermekteyiz.

ekose-kap-modelleri

Kap ve pardesüler

Tesettürlü giyinen bayanların kullanmayı en sık tercih ettiği ürünlerden olan kap ve pardesüler, ekose desenler ile oluşturulduğunda çok şık olmaktadır. Kalın ya da inci çizgiler şeklinde oluşturulan ekose modeller, kap ve pardesülerde gayet hoş görünmektedir. Kış ayları için spor çantalar ve eldivenler ile kombin edildiğinde şıklıklarına şıklık gelmektedir. Tesettür giyim ekose modeller kullanmak için ideal bir alan olması nedeniyle, bu desenin en gözde ürünleri bu sektörde kullanılır.

Bir önceki yazımız olan Armine 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 armine giyim, armine koleksiyonu ve kış tesettür modası hakkında bilgiler verilmektedir.

22 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.054 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git