ALVİNA KIŞLIK ABİYE MODELLERİ YENİ SEZON 2015

ALVİNA KIŞLIK ABİYE MODELLERİ YENİ SEZON 2015
6 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 5.094 kez okundu.

Alvina giyim yeni sezonda kışlık abiye modellerini tesettürlü kadınların zevkleri doğrultusunda tasarlamış. Klasik modellerin kullanıldığı kışlık abiye kataloğunda, daha canlı modellerde yer alıyor. Abiye giyimde klasik çizgileri sevmiyorsanız Alvina giyimin hareketli ve detaylardan oluşan abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Alvina kışlık yeni sezon abiye modelleri 2015 sezonunda parlak kumaşlar dikkatleri çektiği gibi, tamamen mat kumaşlardan oluşan abiye modelleri de oldukça popüler olacak. Parlak ve kalın kumaşlardan oluşan ve etek kısmı kabarık olan kışlık abiye elbiseler sezonun iddialı abiye elbiselerinin başında geliyor.

Etek kısmı ve vücudun üst kısmı dantellerle bezenmiş olan kışlık abiye elbiseler 2015 yılının Alvina kışlık yeni sezon abiye modelleri içinde yer alıyor. Dantelin her mevsimde ayrı bir kullanılış alanı var. 2015 sezonunda da Alvina giyim kışlık abiye modelleri içinde kullanılarak kadınların daha zarif gözükmesini sağlayacak.

Alvina 2015 kış tesettür abiye modelleri arasında göze çarpan büyük beden tesettür abiyeler 2015 kış sezonunda büyük bedende tesettür abiye ihtiyacı olan hanımlar için en güzell modelleri ile epeyi iddaalı görünüyor

Pul ve payet işli abiye elbiseler Alvina kışlık yeni sezon abiye modelleri 2015 içinde yer alan gözalıcı elbiselerin başında geliyor. Pul ve payet işlemelerden oluşan ve abiye elbise ile bitişik halde bir modele sahip olan elbiseler kadınların kış mevsiminde de şık olmasını kolaylaştıracak. Ceket gibi görünen fakat elbiseyle bir bütün olan pullu elbiseler daha fazla parlamanıza olanak tanıyacak.

Bir önceki yazımız olan 7 İKLİM KIŞ KOLEKSİYONU YENİ SEZON 2015 başlıklı makalemizde 7 iklim, 7 iklim kap modelleri 2015 ve 7 iklim pardesü modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git