Alvina Kışlık Pardesü Modelleri Yeni Sezon 2015

Alvina Kışlık Pardesü Modelleri Yeni Sezon 2015
10 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.828 kez okundu.

Alvina tesettür giyimde çığır açan kışlık pardesü modelleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Kışlık pardesülerde kullanılan detaylar tesettürlü kadınları kışa daha enerjik şekilde hazırlayacak.

Alvina kışlık pardesü modelleri 2015 tasarımlarında deri ayrıntılar kullanılarak pardesülerin yaz şıklığından ilham aldığı görülüyor. Deri ile bir araya getirilen kışlık pardesüler bel kısmında yer alan ince kemerleriyle de kadınların zarafetini ortaya çıkarıyor.

Deri ayrıntıların pardesülerin hemen hemen her bölgesinde kullanıldığını söylemek mümkün. Özelliklede kollarda görülen deri ayrıntılar pardesülerin hem işlevsel hemde zarif bir görünüme bürünmelerini sağlıyor. Tek tarafı boydan kabartma kumaşlarla süslenmiş olan Alvina kışlık pardesü modelleri 2015 yeni sezon kataloğunda kendinden kabartma kumaşların yeni sezonda yeniden zirve yaptığını görüyoruz. Daha çok abiye stiline kayan kendinden kabartma kumaşlardan oluşan kışlık pardesü modellerini şık olmak istediğiniz günler için kullanabilirsiniz.

Ayrıntıların katalogta sıklıkla göze çarptığını belirtmiştik. Bu ayrıntılar kol bileklerinde yer alan manşetlerde de gözlerden kaçmıyor. Kalın manşetler deriden yapılmış farklı çizgileriyle adeta sokak modasının tesettür trendini yakalamanızı sağlıyor. Ayrıntılar bununla da sınırlı kalmıyor. Bel kısmında görülen kemer detaylar belin sağ ve sol yanına uyarlanarak belin zarafetini ortaya döküyor. Her ne kadar trendler kışlık pardesülerede uygulansa; tesettür giyimin zarafetinden ödün verilmiyor. Bu nedenle 2015 yılı Alvina kışlık pardesü modelleri her yaştan tesettür kadın tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilecek.

Bir önceki yazımız olan Doque Yeni Sezon Ferace Modelleri 2015 başlıklı makalemizde ferace modelleri 2015, kışlık ferace modelleri 2015 ve yeni sezon doque ferace modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.828 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git