Annah Hariri 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Annah Hariri 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.644 kez okundu.

Annah Hariri 2015-2016 Koleksiyonu

Tesettür giyime ilgi duyanlar ve bu tarzı benimseyenleri için Annah Hariri ismi hiç de yabancı olmayacaktır.2012 yılında doğu Avrupalı Annah ve eşi tarafından kurulmuş bir şirket. Annah Hariri ve eşi Dubai de yaşarken aile şirketlerini de yönetiyorlar. Dubai günümüzde özellikle tesettür modasının başkentlerinden biri sayılabilir. Annah Hariri de bazı modellerinde Dubai’nin zenginliğini yansıtırken bazılarında mütevazi ve sade bir tarz ortaya koyuyor.

tesettur-giyim

Annah Hariri Modelerinin Genel Özellikleri

Annah Hariri özellikle tesettür giyimdeki bir büyük boşluğu dolduruyor o da genç giyim. Tesettürde çok kullanılmayan iddialı desen ve renkleri kullanmanın yanı sıra sade modellere de yer vererek her zevk ve stile hitap edebiliyor. Bunun dışında XXS bedenden XXL bedene kadar geniş bir beden scalası da mevcut. İnternetten alışveriş yapılabilmesi sayesinde dünyanın her yerindeki hanımların ulaşması mümkün.

annah-hariri-sohbahar-kis-koleksiyonu

Annah Hariri Sonbahar-Kış Koleksiyonunda Neler Var?

Bu koleksiyonun dada Annah Hariri tesettür giyime ait bütün ihtiyaçlara cevap veriyor gibi görünüyor. Modaevinin elbise, abaya, eşarp, ceket ve kız çocukları için hazırladığı modeller sonbahar ve kış için hayat kurtarıcı parçalar içeriyor. Bu yıl özellikle canlı renkler tercih edilerek sonbaharın kasvetli havasından kurtulmaya çalışılmış. Günlük ve abiye elbiselerde büyük desenler, iddialı renkler, romantik modeller ve çok çeşitli ekose kumaşlar kullanılarak özel bir hava yakalanmış. Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde rahatça kullanılacak kalıplar seçilmiş. Eşarplarda da elbiselerin iddiası devam ettirilerek bütünlük sağlanması amaçlanmış.

annah-hariri

Abaya modellerinde genel olarak düz kumaşlar ve geometrik desenler kullanılarak elegan bir şıklık amaçlanmış. Siyah, beyaz, kırmız ve kahverengi ile yılın moda renkleri kendilerine yer bulmuş. Ancak ceketlerde son derece sade modeller ve genellikle düz kumaşlar tercih edilerek elbise ve eşarpların ön plana çıkması sağlanmış. Kız çocukları için üretilen modeller de çok canlı renkler ve desenler kullanılarak herkes de tekrar çocukluğuna dönme isteği uyandırılmış. Kısacası Annah Hariri modelleri ile çok sık bir sonbahar-kış geçirmek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Alvina Giyim 2016 Manto ve Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2016 mont modelleri, alvina giyim ve kaban mont modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.644 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git