Armine Yeni Sezon Kap Modelleri 2015-2016

Armine Yeni Sezon Kap Modelleri 2015-2016
21 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.309 kez okundu.

Armine tesettür giyimde çığır açmış markalardan biri. Kadınların zevklerine hitap edebilmeyi başarmış olan Armine giyim yeni sezonda kap modelleriylede göz dolduran tasarımları tesettürlü kadınlarla buluşturuyor.

Armine yeni sezon kap modelleri 2015 – 2016 tasarımlarında, bel detaylarının farklılık içerdiğini söylemek mümkün. Bele takılan ince ve kalın kemerler daha yukarıda. Kap modellerinde bel kısmı daha yukarıda tasarlandığı için kadınların zarif görünmeleri amaçlanmış. Kendinden kuşaklı kap modellerinin yanı sıra, ince kemerli kap modelleride mevcut.

Önü tamamen düğmeli ve yandan fermuarlı kap modelleri Armine yeni sezon kap tasarımları içinde yer alıyor. Yandan fermuar detaylı olan kap modelleri tek renkten oluşurken, önden düğmeli olan sade modellerde bir kaç renk bir arada kullanılmış. Geometrik desenlerinde yer aldığı koleksiyonda; koyu renk zemin üzerine açık renk geometrik desenler uyarlanarak desenlerin ön plana çıkması sağlanmış.

Armine yeni sezon kap modelleri 2015-2016 koleksiyonunda yer alan kap modellerinde kot kaplarda yer alıyor. Yaz sezonu için uygun olan kot kapların yanı sıra; deri detaylı kot kaplarda kış mevsimi için sıklıkla kullanılacak. Etek kısmı deri olan üst kısımı sadece kumaştan oluşan değişik tasarımlı deri detaylı kaplar 2015 sezonu için farklı tasarımlar içinde şık olmanızı sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Butik İstanbul Yeni Sezon Koleksiyonu 2015 başlıklı makalemizde geometrik kesim tunikler, lazer kesim tunikler ve onu kisa arkasi uzun tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

21 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.309 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git