BÜYÜK BEDENDE ZAYIF GÖSTEREN TESETTÜR ELBİSELER

BÜYÜK BEDENDE ZAYIF GÖSTEREN TESETTÜR ELBİSELER
19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.230 kez okundu.

Büyük beden olmasanız dahi her zaman daha ince gözükmek isteyeceksiniz. Bunun için büyük beden giyen tesettürlü kadınlar için zayıf görünmek daha önemlidir. Büyük beden ölçülerine sahip olduğunuz için karalar bağlamanıza gerek yok.

Büyük bedenli kadınların daha zayıf görünmeleri için önerilen tesettür elbise modelleri düz renklerden oluşmaktadır. Çiçekli ve çizgili modeller size göre değil. Her gün tek renk giyineceksiniz diye bir kural yok. Fakat kullandığınız desenleri sadece tek bir bölgede kullanmalısınız. O bölgede mutlaka üst kısım olmalıdır. Desenleri ve çizgileri alt kısımda kullanmamaya dikkat edin.

Büyük bedeni zayıf gösteren tesettür elbiselerin kesimleri de önemlidir. Bel ölçünüz her ne olursa olsun belinize bir kemer takın. Beliniz istediğiniz kadar ince olmasa bile her zaman dikkati diğer bölgelerden belinize çekmiş olacaksınız.

İki renkli bir elbise tercih etmek istiyorsanız üst kısmının koyu renklerde olmasına özen gösterin. Alt kısım açık renk olsa bile üst kısım koyu olduğu için daha zayıf görüneceksiniz. Üst bölgeniz alt kısmınıza göre daha kilolu ise küçük kolyeler kullanabilirsiniz. Eğer kilonuz çok daha fazlaysa sadece koyu renkli elbiseler giymeyi tercih etmelisiniz. Sadece üst kısım desenli olsa bile bu tip elbiselerden kaçınmalısınız.

Büyük beden zayıf gösteren elbiseler içinde şifon elbiselerde yer almaktadır. Şifon elbiseler kiloları gizlemek için mükemmel elbise türlerindendir. İç kısımdaki elbiseniz ne kadar dar olursa olsun, üzerinde yer alan şifon detay kilolarınızı gizleyecektir. Bunun dışında ayak bileklerine dek uzanan elbiseler boyunuzu daha uzun göstereceği için sizi daha zayıf gösterecektir.

Elbisenizin vücudunuza yapışmamasına dikkat etmelisiniz. Bir elbise ne kadar çok vücuda yapışırsa sizi o derece kilolu gösterecektir. Elbise son derece romantik kesimlerde, şifon ve tek renkten oluştuğunda sizi mutlaka daha zayıf gösterecektir.

Çok renkli elbiselerden ve çizgili elbiselerden mutlaka uzak durmalısınız. Bu tip elbiseler bölgesel yaşadığınız kiloları ortaya çıkaracaktır. Çok sıcak havalarda siyah gibi renklere yönelmek istemezseniz; seçeceğiniz elbise rengi tek renk olmalıdır. Beyaz elbise seçseniz bile tek renk olmasına dikkat edin. Yaz mevsiminde tek renk açık elbiselerden, kış mevsiminde ise siyah, lacivert ve kahverengi gibi elbiseler giyebilirsiniz.

Kullanacağınız aksesuarları göz önünde bulundurursak elbise tercihiniz kadar önem taşırlar. Eşarp rengi olarak;zayıf gösteren elbisenize uyumlu olan tek renk eşarpları tercih edin. Başınıza taktığınız desenli ve çizgili eşarplar boyunuzu daha basık göstreceği için kilolu görünmenize neden olurlar.

Büyük bedende zayıf gösteren tesettür elbiseler içinde diz altı ve orta boy olan elbiseler bulunmaz. Giyeceğiniz elbiselerin etek uçları ayak bileklerine kadar uzanmalıdır. Etekleri orta boy kesim olan elbiseler sizin için uygun değildir.

Bir önceki yazımız olan ZAYIF GÖSTEREN TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ 2015 başlıklı makalemizde 2015 zayıf gösteren tesettür elbiseler, zayıf gösteren elbiseler ve zayıf gösteren tesettür elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

19 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.230 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git