Çift Taraflı Eşarp Modelleri

Çift Taraflı Eşarp Modelleri
15 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.353 kez okundu.

ÇİFT TARAFLI EŞARPLAR

Eşarpların geleneksel düz renkleri ya da bilindik tek taraflı kullanımı bugün yerini modern çizgilere ve örneğin çift taraflı kullanım ya da değerli bir aksesuar olması gibi işlevsel kullanımlara bıraktı. Şıklığın ve zarafetin artık vazgeçilmez bir parçası olarak hem tesettür giyimde hem de özenle seçilen bir aksesuar olarak kullanımında güçlü yerini, artık merakla izlenen bir trend olarak koruyor.

Çift Taraflı Eşarplar

Tesettür giyimin en vazgeçilmez unsur eşarplar için farklı tasarımlar gün geçtikçe artmaktadır. Bunlardan en dikkat çekeni çift taraflı eşarplardır. Bu tasarımların en büyük özelliği ve avantajı, her iki taraflarının da farklı birer eşarp gibi kullanılabilmesidir. Bayanların sürekli aynı deseni kullanmaktan sıkılmalarından tutun da diğer tarafının kullanılabilir olmasının sağlayacağı günlük faydalara kadar birçok avantajı getiren bu modeller gün geçtikçe daha fazla kullanılır ve tercih edilir olmuştur. Hatta klasik eşarplar kadar iddialı tasarımlar ile sunulan bu çift taraflı eşarp tasarımları 2016 yılında da, sizlere biri birinden çarpıcı renk ve tasarımlar ile kendine has kullanım kolaylıklarının birleşmesi sonucu daha da iddialı olacak.

Çift Taraflı Modeller

Çift taraflı eşarpların iki renkli kullanımı son yıllardaki tercih edilme sebeplerinin başında gelse de, klasik bir eşarptan beklenen kaliteden ödün vermeden üretilmeleri ve yine modern çizgi ya da renkleri taşımaları da bayanların favori ürünleri arasına girmelerinin nedenidir. Bu eşarpları aldığınızda iki farklı renkte iki eşarp kullanma kolaylığı ile o günkü kıyafetinizi seçerken daha rahat davranabileceksiniz. Kıyafetinize uygun eşarp bulmak daha da kolay olacak.

Çift taraflı Eşarplarda Renkler

Kullanılan genelde biri birini tamamlayıcı ya da kontrast oluşturan renkler ile çift taraflı eşarp modelleri size, eşarplarınız için yeni bir deneyim sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Ten Rengine Göre Eşarp Ve Şal Seçimi başlıklı makalemizde eşarp modelleri, eşarp nasıl seçilir ve şal seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.353 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git