Doque Yeni Sezon Ferace Modelleri 2015

Doque Yeni Sezon Ferace Modelleri 2015
9 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.049 kez okundu.

Ferace modellerinde senelerden bu yana trend ürünlere imza atmış olan Doque markasının yeni sezonda tasarlamış olduğu ferace modelleri sizlerinde beğenisini kazanacak farklı ve soft modellerden meydana geliyor.

Doque yeni sezon ferace modelleri 2015 tasarımları içinde en fazla dikkat çeken unsur ferace modellerinin son derece soft görünmesi. Daha çok sadeliği gözönüne alan markanın tasarımları içinde krem rengi sıklıkla kullanılan renklerin başında yer alıyor. Modellerdeki geçişlerde de sade çizgiler dikkatlerden kaçmıyor. Geometrik desenler feracelerin beden bölgesini zarif bir şekilde süsleyerek size sadeliğin şık halini sunuyor.

Asimetrik kesimli eteklere sahip olan ferace modellerinde tasarlanan hareketlilik göze batmayacak şekilde dizayn edilmiş. Feracelerin bazı modellerinde görülen cep detayları son derece zarif ayrıntılardan meydana geliyor. Bağcıklı cep modellerinin hareketliliği bile soft bir şekilde işlenerek modellere uyarlanmış.

Doque yeni sezon ferace modelleri 2015 kataloğunda bulunan ferace modellerinin arka tarafında da farklılıklara rastlamak mümkün. Arka kısmı kurdela detaylarından oluşan modellerde göz dolduruyor. Omuz detaylı feraceler tıpkı bir elbise görünümünde. Pileler sadece eteklerde kullanılmaz mantığından yola çıkılarak omuzlarda pileli detaylara yer verilmiş. Zarif görünümlü feracelerde ince kemerlere de rastlamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Etnik Desenlerle Kombin Fikirleri başlıklı makalemizde etnik desen nedir, etnik desenli elbise modelleri ve tesettür kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

9 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.049 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git