En Beğenilen Tesettür Kına Başı Modelleri 2015

En Beğenilen Tesettür Kına Başı Modelleri 2015
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.858 kez okundu.

Tesettürlü kadınların kına gecelerinde kullandıkları kına başı modelleri birbirinden farklı aksesuarla hareketlendirilerek ortaya muhteşem görüntüler çıkmaktadır. Bu farklı günde zarif ve şık görünmek isteyen tesettürlü kadınlar kına başlarına ayrı şekilde özen göstermektedirler.

Tesettür kına başı modelleri 2015 tasarımlarında zincirlerden sıklıkla faydalanılmış. Saçı yukarıdan topuz yaparak üstüne geçirilen gösterişli ve parlak eşarbın üzerine zincirler geçirilerek tıpkı bir sultan gibi hissetmenizi sağlayacak modeller yer alıyor. Zincirlerin yanı sıra büyük taşlar ve yakut, zümrüt olarak adlandırılan yeşil iri taşlar kına başında kullanılarak gelinlerin zarafeti katlanarak artırılmış.

Tesettür kına başı modelleri 2015 parlak taşların sıklıkla kullanıldığı bir yıl olacak. Küçük ve parlak taşlar kına gecesinde gelinlerin kuğu gibi salınmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra kına başı modellerinde türbanların üzerine ağ şeklinde geçirilen simli zincirlerde yer alıyor.

Kınalığı gölgede bırakacak kadar ihtişamlı olan kına başı modellerinde sade modellere yer verilmemiş. Özel gününüzde parlamak istiyorsanız sizde yukarıda sayılan kına başı modellerini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Etnik Desenlerle Kombin Fikirleri başlıklı makalemizde etnik desen nedir, etnik desenli elbise modelleri ve tesettür kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.858 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git