Estiva Tesettür Mayo Modelleri

Estiva Tesettür Mayo Modelleri
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.435 kez okundu.

ESTİVA TESETTÜR MAYO MODELLERİ

Ülkemizde son yıllarda haşema adıyla anılan tesettür mayo sayesinde artık muhafazakâr hanımlar da yaz aylarında denizin ve sahilin tadını rahatça çıkarabiliyor. Son yıllarda tesettür mayosuna artan taleple birlikte farklı renk ve modellerde üretilen tesettür mayolara sadece muhafazakâr kadınlar değil, tesettürlü olmayan kadınlar da oldukça ilgi gösteriyor. Estiva ürettiği tesettür giyim ürünleri ile muhafazakâr kadınlar arasında adından söz ettiren bir firma konumunda. Estiva tesettür mayo modelleri siz de bu yıl sahillerde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

tesettur-mayo-modelleri

Estiva tesettür mayo modelleri son yıllarda muhafazakâr kadınların en çok talep ettikleri deniz giysisi durumundadır. Bu nedenle çok farklı renk ve modelde mayolar üretilmektedir.

  • Siz de bu yıl Estiva tesettür mayo modelleri arasından seçim yaparken oldukça kararsız kalabilirsiniz.
  • Tesettür mayoları genellikle iki parça kıyafet şeklinde üretilmekle beraber, baş kısmı açık modelleri de günümüzde üretilmeye başlanmıştır.
  • Bol ve vücudun tamamını kapatan modellerin yanı sıra, tüketicilerin istekleri doğrultusunda dar modeller de muhafazakâr kadınların zevkine, ihtiyacına ve tercihine göre üretilmektedir.
  • Muhafazakâr kadınların ihtiyaçlarına talepte bulunmayı amaçlayan Estiva tesettür mayoları her yıl olduğu gibi 2016 yılında da tüketicilerine farklı renk ve modellerde tesettür mayolar sunacaktır.4

tesettur-mayosu

  • Genellikle muhafazakâr kadınların siyah, lacivert, koyu yeşil gibi koyu renkleri seçmesine rağmen, turuncu, kırmızı, sarı gibi pastel ve açık renklerde de mayolar 2016 Estiva tesettür mayo modelleri arasında yerini alacaktır.
  • Farklı renkte parçaları birleştirerek kendi stilinizi yaratabilir, üretilen desenli modeller arasından seçim yaparak sahillerde tarzınızdan ödün vermeden keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Her muhafazakâr kadın gibi siz de şık ve spor tesettür mayo modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacak, Estiva tesettür mayo modelleri katalogundaki bütün ürünlere sahip olmayı düşüneceksiniz.

estiva-tesettur-mayo-modelleri

Bir önceki yazımız olan Tekbir Giyim 2016 Dış Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2016 tesettür dış giyim trendleri, tekbir giyim ve tekbir giyim 2016 dış giyim modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.435 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git