GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER

GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.913 kez okundu.

Genç tesettür giyimde renkler her zaman daha canlı ve enerjik olmalıdır. Genç bayanların yaşlarına uygun olarak tasarlanan kıyafetlerde renkler canlı olduğu gibi modellerde daha farklıdır.

Renkli tunik modellerinde genç bayanlar için daha çok açık renkler tercih edilir. Modellerde yer alan çiçek desenleri daha çok gençlere hitap eder. Daha sportif çizgilerde olan genç tunik modellerinin çoğunda bel kuşağı yer alır.

Boydan boya düğmeli modeller genç tesettür giyim renkli tunik modellerinde daha fazla ön plana çıkar. Bunun nedeni genç bayanların daha çok sportif giyinmesinden kaynaklanmaktadır. Renkli tuniklerin içine giyilen açık renk pantolonlar tuniklerin canlı halini pekiştirir.

Mor, sarı, su yeşili, beyaz, fuşya, kırmızı renklerinden oluşan genç renkli tunik modelleri yaz mevsimi için daha idealdir. Kış mevsiminde giyilen tunik modelleri genç yaşa hitap etse bile daha ağır renklerden oluşur.

Genç tesettür giyim renkli tunik modelleri genelde diz üstünde biten modellerden oluşur. Diz kısmına kadar uzanan tunikler orta yaşlı tesettürlü kadınlar için daha uygundur. Renkli tunikler genellikle genç hanımlar için iki veya daha fazla renk içerir. Çiçekli modellerdeki tuniklerin içerisinde bir çok renk bulunur. Genç kadınlar aksesuara da daha fazla önem verdikleri için renkli tunik giymeleri daha uygundur. Böylelikle aksesuarlarını seçerken daha renkli takılar ve eşarplar kullanabilirler.

Genç bayanların giydiği renkli tunik modellerinde bu yıl en fazla öne çıkan renk yavruğazı. Modeller genellikle yandan yırtmaçlı olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımcılar genç bayanların zevklerini gözönüne alarak yırtmaçlı tunik tasarımlarını piyasaya sürüyor. Yavruğazı renkli tunik modellerinin yanı sıra fuşya rengindeki ve kolları ispanyol olan tuniklerde gençler arasında oldukça popüler.

Tıpkı bir elbiseyi andıran tunikler genç bayanlar arasında en sık tercih edilen modellerin başında geliyor. Altı tamamen geniş kesim olan tunik modelleri renkleriyle de göz dolduruyor. Ağır renklerle yaşınızın dışına çıkmak istemiyorsanız eteği kısa ve renkli tunik modellerini tercih etmelisiniz. Detaylı tunikler sizin için en ideal seçim olacaktır. Hareketli tuniklerin özel günlerde giyileceği yanılgısını kafanızdan silmeniz gerekecek.

Çiçekli ve desenli modellerin genç bayanlar arasında popülaritesini koruduğu gerçek. Çiçekli modellerden çok hoşlanmayan genç bayanlar için en iyi renkli tunik modelleri etek ucunda yer alan çiçek desenleridir. Bedeninizi kaplamayan çiçek desenli tuniğinizle kendinize daha sade bir görünüm katabilirsiniz. Fakat her ne olursa olsun yaşınıza uygun giyinmeye özen göstermelisiniz. Sade giyinmek uğruna siyah ve lacivert gibi renklerden uzak durmanız iyi olacaktır.

Büyük beden tesettür tunik konusunda moda markalarında büyük eksiklik görünüyor, yeterince çeşit ve modelde malasef piyasada yeterlinde bütük beden tesettür tunik bulmakta zorlanıyor umarız bu durum ilerleyen zamanlarda tesettür moda dünyası için son bulur ve büyük beden tunik modellerinide çok fazla mağazalarda görmeye başlarız.

Tül detaylı tunikler bu yıl oldukça trend modellerden oluşuyor. Etek uçlarında yer alan transparan detaylar adeta moda ile yarışmanıza olanak tanıyor. İki şerit veya tek şerit halinde etek ucunda enine uzanan tül transparan detaylı tuniğinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 TOZLU GİYİM YENİ YAZLİK TESETTÜR TUNİK MODELLERİ başlıklı makalemizde 2015 tozlu giyim tunik fiyatları, tozlu giyim ve tozlu giyim tunik fiyatları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.913 kez görüntülendi.

Etiketler:

GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ayhan dedi ki:

    beğendiğim bir kıyafet var onu almak istiyorum

Sayfa başına git