KAYRA 2015 YENİ SEZON KIŞ MODASI

KAYRA 2015 YENİ SEZON KIŞ MODASI
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.089 kez okundu.

Kayra tesettür giyim 2015 kış modasında da iddialı modelleriyle beraber kataloglarda yerini almaya başladı. Kayra tesettür giyimde bu sene çizgiler ve desenler oldukça popüler. Daha çok eteklerde kullanılan kare ve çizgiler Kayra giyimin 2015 sezonunda oldukça hareketli bir kış vaat ettiğini gösteriyor.

Kayra 2015 kış modasında görülen ceket modelleri alışıla geldik ceketlerin oldukça dışında. Uzun ceketler yerine daha kısa ve belde biten modelde ceketler yer alıyor. Yüksek belli eteklerin kış mevsiminde oldukça popüler hale gelecek olması ceketlerin boyunu da kısaltıyor. Uzun belli kışlık eteğinizle kısa etekli ceketinizi bir arada kombin yapabilirsiniz. Kısa ceket renkleri de oldukça canlı. Hatta kış mevisiminde alışık olmadığınız renklere de rastlamanız mümkün. Yavruağzı, siyah, kiremit rengi, lacivet ve mor gibi renkler Kayra giyimin bu yılki moda renkleri arasında yer alıyor.

Pardesülerde görülen iki renkli detaylar Kayra giyim kataloglarına da yansımış. Kırmızı renkli bir pardesüde yer alan lacivert düğmeler renk ikililerinin başarılı bir şekilde kullanılmasına olanak tanımış. Siyah pardesülerde görülen beyaz detaylar renklerin adeta uyum içinde modaya uyarlanmasını sağlamış.

Kışlık tunik ve kap modelleri geçmiş senelere oranla daha hareketli görünüme sahip. Asimetrik kesimlerinde kullanıldığı Kayra 2015 kış modasında yer alan kıyafet modelleri bedeninizi tanımanızı da kolaylaştıracak. Dikine çizgilerden meydana gelen etek ve ceketlerin üzerinizde ne kadar zarif durduğunu görmüş olacaksınız. Enine çizgilerinde yer aldığı katalogta aynı zamanda pelerin tarzı kısa montlarda yer alıyor. Bu yıl pantolon ve eteklerde görülen yüksek bel modası trikoların, gömlek ve ceketlerin boy olarak kısalmasını sağladı. Kayra giyimde de bu detay ilk olarak göze çarpıyor.

Gömlek elbiselere Kayra giyimin kış sezonunda da rastlamak mümkün. Daha çok kırışmayan ve kalın kumaşlardan oluşan gömlek elbiseler, şık olmayı arzulayan tesettürlü kadınlar için rahat ve ideal bir seçim olacak.

Dantel detayların sadece yaz mevisiminde kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kayra giyimin kış modasında 2015 senesinde dantel detaylarada yer verilmiş. Daha çok kol bölgesinde görülen dantel detaylar kış mevsiminde de dantelin zarafetini üstünüzde taşımanıza olanak tanıyacak. Dantelin daha çok kol bölgesinde görüldüğünü belirtmiştik. Kollar haricinde dantel ve ufak detaylara sırt bölgesinde de rastlamak mümkün. Kumaşların arasına başarılı şekilde uyarlanan dantel detaylar gizli bir şıklığı ortaya çıkarmanıza yardım edecek.

Kayra 2015 kış modasında yer alan diğer bir şık model ise; uzun balık etekler. Balık etek modasını yeniden vitrinlere taşıyacak olan Kayra giyim; tesettürlü kadınlara farklı bir etek seçeneği sunuyor. Basen bölgenizde problem yaşıyorsanız bu tip etek modelinden uzak durmalısınız. Balık etekler daha çok bacak şeklinden veya kalınlığından şikayet eden tesettürlü kadınlar tarafından kullanılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan TEKBİR GİYİM 2015 YENİ SEZON KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde tekbir, tekbir giyim ve tekbir giyim 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.089 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git