KIŞLIK TESETTÜR TUNİK PANTOLON KOMBİNLERİ NELER?

KIŞLIK TESETTÜR TUNİK PANTOLON KOMBİNLERİ NELER?
6 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.246 kez okundu.

Kışlık tunik seçerken pantolon renginize uyumlu olmasına dikkat ettiğiniz gibi tür olarak da birbiriyle alakalı hale getirmeniz gerekmektedir. Kışlık tesettür tunik pantolon kombinlerinde sıklıkla kullanılan klasik renklere rastlayacağız. Bu renklerden en sık kullanılanı da; siyahtır. Kış mevsiminin vazgeçilmez bir rengi olan siyah tunik altına giyeceğiniz pantolon taş rengi tonlarında olmalıdır. Bir hataya düşerek beyaz pantolon giymeye kalkmayın. Yaz mevsiminin favori rengi olan beyaz kış mevsiminde her alanda kullanılmaz.

Kışlık  tesettür tunik pantolon kombinlerinin içinde kullanılacak olan bir diğer renkte kiremit rengi. Bu tip kışlık tunik modelleri genellikle belden bağcıklı modelleriyle göz doldurur. Kiremit rengi kışlık tuniğinizin altına siyah renk kumaş pantolununuzu rahatlıkla giyebilirsiniz. Tuniği pantolonla kombinlerken pantolon paçalarının dar olmasına dikkat edin. İspanyol paça pantolonlarla uzun tunikler iyi bir kombin oluşturmaz.

Kışlık tunik pantolon kombinlerinde pantolon paçalarının her zaman dar olması gerektiğini belirttik. Renk ve kumaş uyumunun da oluşturacağınız kombinde önemli bir yere sahip olduğunu bilmeniz yeterli. Özelliklede kış mevsiminde kullanılacak belli başlı renkler olduğunu unutmayın. Kışlık lacivert tuniğinizle beraber siyah bir pantolon giymeyi denemeyin. Bunun yerine kırmızı bir pantolon giyebilirsiniz. Krem rengi kışlık tuniğinizin altına giyeceğiniz pantolon ise koyu kahverengi tonlarında olabilir.

Kışlık tesettür tunik ve pantolon kombini yaparken vücut hatlarınızı da önemseyin. Her model ve renk sizle birebir örtüşmeyebilir. Daha çok koyu renklerden yardım alarak kışlık pantolon tunik kombininizi oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 KIŞ TESETTÜR GİYİM KOMBİNLERİ NELER başlıklı makalemizde farklı tesettür kombinler kışlık, gündelik kombinler ve günlük kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git