MODAHİRA 2015 YENİ SEZON ABİYE ELBİSE MODELLERİ

MODAHİRA 2015 YENİ SEZON ABİYE ELBİSE MODELLERİ
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 32.578 kez okundu.

Tesettürlü bayanlar için tasarlanan abiye elbise modelleri her sezon olduğu gibi 2015 sezonunda da modanın ilgi odağında. Farklı markaların bayanların tesettürlerini muhafaza eden abiye modelleri mevcuttur.

Modahira Tesettür abiye modelleri ise her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettürlü hanımlar için ilgi odağı olmuş markalar arasında. Sunduğu gözalıcı ve sıradışı özel tasarım abiye elbise modelleri ile tesettür giyimi tercih eden bayanlara abiye konusunda yeni fikirler ve tercih seçeneği sunmuş oluyorlar. Farklı farklı ve renk renk kullandığı kumaş seçenekleriyle ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar.

2015 Yılında da kalitelerinden ödünç vermeden, tasarladıkları yeni sezon kabarık ve balık abiye elbiselerin rahatsız etmeyen kumaşları ve renklerinin çeşit çeşit olması dikkat çekmelerini ve tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını karşılamada ön sıralara yerleşmelerini sağlıyor. Tesettürlü hanımların her daim müşterileri olmalarını sağlıyorlar ve yeni modelleri ile tüm tesettür giyim tercih eden özellikle genç tesettür giyinen kızların gözdesi haline geliyorlar.

Bir önceki yazımız olan GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER başlıklı makalemizde büyük beden tesettür tunik, büyük beden tunik modelleri ve tesettür tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 32.578 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git