MODAHİRA KIŞLIK ABİYE ELBİSE MODELLERİ YENİ SEZON 2015

MODAHİRA KIŞLIK ABİYE ELBİSE MODELLERİ YENİ SEZON 2015
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.789 kez okundu.

Modahira kışlık yeni sezon abiye elbiselerinde sert kumaşlardan oluşan abiye elbiseler fazlasıyla ön planda. Kışlık abiye elbise modasına uygun olarak seçilen kumaşların yanı sıra modellerde zarif kadını temsil ediyor.

Peplum eteklerden oluşan ikili kışlık abiye elbise modelleri 2015 yılının Modahira kışlık abiye elbiselerinin başında geliyor. Daha çok açık renklerden seçilen bu tip elbiselerde bu tip renklerin kullanılmasının nedeni modellerde yer alan çizgilerin daha fazla ön plana çıkarılmak istenmesi.

Modahira kışlık yeni sezon abiye elbise modelleri 2015 kataloğunda kuyruklu abiye elbiselerede rastlamak mümkün. Özelliklede kullanılan renklerle beraber bu tip modeller zarif kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Katalogta kullanılan saks mavisi kışlık abiye elbiselere başarılı şekilde uyarlanmış.
Güpürlü elbiseler kışlık abiye elbiselerde kullanılarak tam bir kış şıklığı elde edilmeye çalışılmış. Güpürlü elbiselerde kullanılan renklerin başında bordo yer alıyor. Şerit detaylı elbiselere kış sezonunda da rastlamak mümkün. Yaz sezonunda elbiselerde rahatlıkla kullanılan şerit detaylar, 2015 yılının kış modasında karşımıza abiye elbiselerle birlikte çıkıyor.

Modahira kışlık yeni sezon abiye elbise modelleri 2015 kataloğunda asimetrik tesettür abiyelerde yerini almış. Asimetrik kesimli elbiseleri tercih eden tesettürlü kadınlar için birbirinden farklı boyutta ve kesimde abiyeler mevcut.

Bir önceki yazımız olan ALVİNA KIŞLIK ABİYE MODELLERİ YENİ SEZON 2015 başlıklı makalemizde buyuk beden tesettur abiyeler, kislik tesettur abiye modelleri ve tesettur abiye modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.789 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git