MUSLİMA WEAR 2015 YAZLIK ABİYE ELBİSE KREASYONU

MUSLİMA WEAR 2015 YAZLIK ABİYE ELBİSE KREASYONU
10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.346 kez okundu.

Müslüman nufusunun çok fazla olduğu ülkelerdeki kültürleri, yaşam ve giyim tarzlarını inceleyerek edinmiş oldukları bilgi ve birikimlerini sıradışı ve şık modellerine yansıtarak çok geniş bir kitleye hitap eden Muslima Wear, İslami Kültürlerden aldığı zariflik ve güzelliği tasarımlarına yansıtmakta.

Hepsi birbirinden şık, zarif ve güzel Muslima Wear Abiye elbise modelleri ile yeryüzündeki tüm ülkelerin islam kadınlarının giyim dünyasından bir idol olarak görülmekte.

Dünya tesettür modasının yaşam tarzlarını modern bir şekilde tasarlayarak bizlere sunan Muslima Wear bu sezonda oldukça tesettürlü hanımlar tarafından ilgi görmekte.

Tesettür giyimde global bir marka olarak bilinen ve birçok tüketicisine ulaşmayı başaran Muslima wear markansının 2015 yaz sezonu için hazırlamış olduğu abiye elbise modellerini beraber değerlendirelim.

 

Bir önceki yazımız olan GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER başlıklı makalemizde büyük beden tesettür tunik, büyük beden tunik modelleri ve tesettür tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.346 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git