NASIL EŞARP SEÇİMİ YAPMALIYIZ

NASIL EŞARP SEÇİMİ YAPMALIYIZ
18 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.722 kez okundu.

Tesettür giyinen bayanların vazgeçilmezi kuşkusuz eşarplarıdır, her geçen gün moda giyim firmalarının çoğalması tüketiciler için birçok çeşit ve tercih seçeneği sunmaktadır bu elbette alışveriş yapan tesettürlü hanımların lehine olan bir durumdur.Ancak hepimizde bildiği gibi önemli olan aldığımız eşarp’ın markası değil o eşarp’ı kendimize yakıştırmamızdır.

Tesettürlü giyinen hanımlar eşarplarını giyim tarzlarına göre tercih ederler genellikle çalışan tesettürlü hanımlar daha resmi renk ve desenli eşarpları tercih ederken genç yaştaki tesettürlü bayanlar daha canlı renkli ve dikkat çekici desende eşarpları tercih etmektedirler.

Peki eşarp seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? bence burda en önemli olan iki ana kriterimiz var birincisi tercih edilen kıyafetimize göre ikincisi ten rengimize göre olmalı.Tıpkı esmer tenli kişiler nasılki günlük kıyafet seçimlerinde koyu renkli elbiselerden uzak durması gerekiyorsa bu durum tesettürlü hanımların eşarp seçiminde de aynı şekildedir.Diğer durum beyaz tenli hanımların tesettür seçiminde çok açık renk ( beyaz, buz mavi, açık krem vb. ) açık tondaki eşarp modellerini tercih etmemeleri gerekir bu onlara her zaman soluk bir görünüm verecektir.

Diğer kriterimiz olan kıyafete göre eşarp tercihi nasıl olmalıdır? Günlük sade kombin edilmiş bir elbisenin üzerine giyilen eşarp farklı motif veya desenli olması size kıyafetizle uyumlu bir görünüm kazandıracaktır. Kabul etmeliyizki sizde giyim tercihi yaparken bugun hangi eşarbımı giysem diye kara kara düşünüyorsunuzdur, eşarp tercihinizi kıyafetinize göre kombin etmek işkence haline dönmektedir umarım bu makalemizden sonra sizin için eşarp seçiminizde yardımcı olacak püf nokları verebilmişizdir.

Her zaman eşarp seçiminizi kendi zevkinize göre yapmanızı tavsiye ederiz unutmayın önemli olan dışardan insanların sizi nasıl gördüğü değil siz giyindiğiniz ile kendinizi nasıl hissettiğinizdir.

18 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.722 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git