Nur Tuba Büyük Beden Tesettür Abiye Koleksiyonu 2015

Nur Tuba Büyük Beden Tesettür Abiye Koleksiyonu 2015
23 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 7.209 kez okundu.

Nur Tuba tesettür giyim markasının yeni sezon büyük beden abiye koleksiyonlarında kıyafetler son derece zarif ve alımlı. Abiye kıyafetlerin modelleri kilolu kadınların vücutlarını mükemmel bir şekilde kamufle ettiği gibi aynı zamanda şık görünmelerini sağlıyor.

Büyük beden abiye koleksiyonunda görülen abiyelerden en fazla ilgi gören modellerinin başında; üzeri tül detaylı abiye elbiseler geliyor. Tül detaylı abiye elbiseler yardımıyla üst kısmınızda yer alan fazlalıkları başarılı şekilde saklayabileceksiniz.

Abiye elbiselerde sadece koyu renkler hakim değil. Aynı zamanda somon, fuşya ve pudra pembesi gibi renklerde büyük bedendeki abiye kıyafet renklerinin bariz şekilde değiştiğini gösteriyor. Dantelle kaplanmış abiye elbiselerin bel kısımlarında yer alan ince kemerler yardımıyla daha zarif bir hale gelebileceksiniz. İnce kemerler kilolu kadınların kurtarıcılarındadır. Daha zayıf gösterme etkisi vardır. Bel kısmında sadece mat renkli kemerler kullanılmamış. Aynı zamanda lame gibi parlak ve ince kemerlerde büyük beden abiye kıyafetlerde sık sık kullanılarak estetik bir görüntü sağlanmış.

Hareketlilik daha çok üst kısımlarda görülüyor. Alt bölgeyi daha iyi kamufle edebilmek için bütün dikkatler üst kısma kaydırılmış görünüyor. Üst kısımda işlemeler ve taşlarla zenginleştirilen abiye elbiselerde, alt kısım yalın tutularak fazlalıkların saklanmaya çalışılması amaçlanmış.

Baştan aşağı kadar ince dantellerle süslenmiş abiye elbiselerde mevcut. Yeşil, mint ve siyah rengi bu yıl Nur Tuba koleksiyonunda büyük beden tesettür abiyelerin başlıca renklerini oluşturacak.

Bir önceki yazımız olan Alvina Sonbahar-Kış Tunik Koleksiyonu 2015 başlıklı makalemizde genis kesim tesettur tunikler, kışlık tesettur tunikler ve yeni sezon kislik tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

23 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 7.209 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git