Tekbir 2015-2016 Kış Koleksiyonu

Tekbir 2015-2016 Kış Koleksiyonu
7 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

TESETTÜR MODASI

Son yılların hızla yayılan sektörlerinden olan tesettür modası, giyimden takıya, makyajdan kuaföre çeşitli yelpazelerde tesettürlü bayanların hizmetine sunulmaktadır. Özellikle tesettür giyim, hem fiyat hem de kalite bakımından zengin ve geniş yelpazesiyle alıcılarına hizmet vermektedir. Artık ülkemizde insanlar, istedikleri her şeyi tesettür alanında da bulabilmektedir.

2016-kis-tesettur-kombinleri

TEKBİR GİYİM

Ülkemizde hizmet veren tesettür giyimde büyüklü küçüklü birçok firma bulunmaktadır. Bunlardan bazıları sadece birkaç mekânda bölgesel hizmet verirken bazıları da ülke çapında birçok mağaza zinciriyle her geçen gün büyüyen hizmetlerine devam etmektedir. Bu noktada dikkat çeken, en beğenilen ve tercih edilen marka da Tekbir Giyim’dir.

1982’de giyim imalatı ile hizmete başlayan, 1990’da TEKBİR A.Ş. olarak çalışmalarına devam eden Tekbir Giyim, Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde nayi ve satış noktaları ile ürünlerini hizmete sunan bir şirketler grubudur. 2006’da İstanbul’da açılan üretim fabrikası, satış mağazası ve toptan shovroom ile hizmete devam etmektedir. Türkiye’de büyük şehirlerden başlayarak mağazalar zinciri oluşturmuş, mağaza açmadığı ilçelere bayilikler vermiştir. Ayrıca beş kıtaya ihracat yaparak tesettürü dünyaya tanıtmaktadır.

2016-kis-modasi

TEKBİR 2015-2016 KIŞ KOLEKSİYONU

Her sezon yepyeni modellerle ve çeşitli yeniliklerle alıcılarının karşısına çıkan, kendini tekrarlamaktan uzak bir anlayışla özgün modelleri hizmete sunan Tekbir 2015-2016 kış koleksiyonuolarak yine büyük hazırlıklar ve yeniliklerle modanın öncüsü olmaya devam ediyor. Tunikten elbiseye, pardösüden eşarba, çantadan kabana ve büyük beden alternatiflerine kadar her alanda yenilikleriyle hizmet sunan Tekbir, bu kış sezonunda da tesettür modasına imza atmaya hazır bir içerik sunuyor. Güncel modellerinin yanı sıra özel tasarım ürünleriyle de kaliteli hizmet anlayışına alternatifler sunan Tekbir 2015-2016 kış koleksiyonu olarak mağaza ve bayilerinin yanı sıra internet üzerinden online alışveriş imkânıyla da alıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hem mağazalarda hem de internet alışverişlerinde müşterilerini zaman zaman kampanyalar ve indirimlerle ödüllendirmektedir.

tekbir-kis-koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Odema Tesettür Mayo Modelleri başlıklı makalemizde 2016 mayo modelleri, 2016 yaz haşemaları ve tesettür mayo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

7 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.284 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git