Tekbir Giyim 2016 Dış Giyim Modelleri

Tekbir Giyim 2016 Dış Giyim Modelleri
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.119 kez okundu.

Bayanların her zevkine hitap edecek şekilde tasarlanan Tekbir Giyim 2016 Dış Giyim Modelleri, bu tasarımları kendine has çizgisi ile kıyafetlere yansıtmış.

FARKLI TASARIMLAR UYUMLU DURUŞU

Tesettür giyimde farklı detayları bir arada kullanılarak oluşan modellerin trend olduğu bu tarz için, kapüşon ve fermuar detayların yer alamsıyla özle birer tasarım haline geliyor. Yeni yıl girerken en sık tercih edilecek kabanlar bu tasarımları daha güçlü hale getiren detaylar olarak öne çıkıyor. Dış giyim modelleri Tekbir Giyim’in özel seçenekleri arasında yer alıyor.

KÜRKÜN YÜKSELİŞİ

Pardösü, manto ve kürk detayları yoğun olan tasarımlarda kürkün yükselişiniz görüyoruz. Özel kombin olarak giyilmesi gereken doğru şekilde giyildiğinde güzel sonuçlar getirecektir.

SICAK TONLARA VURGU

Soğuk günlerde tercih edilecek bu modellerde sıcak tonların hâkimiyeti görülüyor. Siyah, lacivert ve kahve tonları gördüğümüz tasarımlar bayanların tercihine sunulmuş.

SPOR DETAYLAR

Canlı renklerle beraber fermuar ve kapüşon detayını öne çıkaran tekbir Giyim, spor tarzı ile de bayanların özel tercihi olmaya devam ediyor. Şıklığa vurgu yapan tasarımlar aynı zamanda günlük hayatın akışını da yakalamanızı sağlıyor. Tasarımlarıyla orta yaşa hitap eden tasarımlar bir yandan da gençlere göz kırpıyor.

BÜYÜK BEDEN ŞIKLIĞI

Büyük bedene sahip bayanların kısıtlı kıyafet tercihine sahip olmasına çare olan tasarımlarla 2016 Dış Giyim Koleksiyonu ile büyük beden tercihleri oluşturulmuş. Bu noktada bayanlar için hem daha fazla seçenek oluşurken bu seçenekleri daha şık tercih haline geliyor.

BEDENLERE GÖRE PELERİN VE PANÇOLAR

Sonbahar ve kış aylarında dış giyim için gardırobunuzda en sık tercihlerinizden olan pardösü ve ceketlerin yanında pelerin ve panço tercihleri ile giyim kombinleriniz daha şık ve işlevsel hale gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettürde Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde 2016 trend tesettür kombinleri, tesettür giyim ve tesettür kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.119 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git