Tesettür Giyimde Deri Parçalar Nasıl Kombinlenir

Tesettür Giyimde Deri Parçalar Nasıl Kombinlenir
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.409 kez okundu.

Tesettür giyimde her model ve kumaş ceketler ve kıyafetler farklı şekillerde kombinlenir. Kadınların sıklıkla kullandıkları bir diğer tür ise deri parçalardır.

Tesettür giyimde deri parçalar nasıl kombinlenir sorusunun cevabı oldukça basittir. Deri belden oturtmalı ceketinizi kombinlemek istiyorsanız altınıza mutlaka dar etek yada dar paça pantolon giyerek kombinlemelisiniz. Deri kıyafetler oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip olduğu için mat renklerle konbinlenmelidir. Deri ceketin yada pardesünün üzerine mat renkli eşarplar tercih etmelisiniz. Parlak eşarplarla deri parçalar rüküş bir görünüm yaratabilir.

Deri pardesü yada feracenizi kombinlemek istiyorsanız sivri topuklu ayakkabılar kullanmalısınız. Kaba görünümlü ayakkabılar deri kıyafetinizi salaş bir görünüme sokabilir.
Tesettür giyimde deri parçalar kombinlenirken bir taraf her zaman daha ön planda olmalıdır. Parlak renklerden kaçınılarak deri detay öne çıkarılmalıdır.

Tesettür giyimde deri parçaların kombinlenmesi oldukça riskli sonuçlar doğurabilir. Deri kıyafetinizi gün içinde kombinlemek istiyorsanız sakin ve sade renklere ağırlık vermelisiniz. Öne çıkan bir parça olduğu için sadeliğinizi diğer kıyafetlerle dengelemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Babet Nasıl Kombinlenir başlıklı makalemizde tesettür etek babet kombinleri, tesettür pantolon babet kombinleri ve Tesettürde giyimde babet kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git