Tesettür Giyimde En Özel Nişanlık Modelleri 2015

Tesettür Giyimde En Özel Nişanlık Modelleri 2015
10 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.980 kez okundu.

Tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanan nişanlık modelleri değişik çizgileriyle her mevsimde daha güzel bir güne hazırlanmanızı sağlayacak. Modeller arasında sağlanan renk geçişleri tesettürlü kadınların istedikleri renkte nişanlık giymelerini sağlayarak onlara kendilerini daha özel hissettirecek.

Tesettür nişanlık modelleri 2015 yoğun işlemelerin yer aldığı nişanlık modelleri dikkatlerden kaçmıyor. Niaşn töreninde parlamak isteyen türbanlı kadınlar için simli ve bol işlemeli modeller ilk başta yer alıyor. Bunun yanında dantelli türbanlı nişanlık modelleri kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Yavruağzı ve siyah dantelin uyumu nişanlıklara harika şekilde uyarlanmış.

Tel kırma nişanlıklar ve tamamen kapalı nişanlık modelleri 2015 yılında en çok tercih edilen nişanlık modellerinin başında yer alıyor. Tel kırma nişanlıklar özelliklede tesettür nişanlık modelleri 2015 kataloglarında öne çıkan nişanlık modellerinden olacak. Nişanlık modellerinde en fazla kullanılan renkler; kırmızı, yavruağzı, mavi, turkuaz, yeşil gibi pastel renkler yer alıyor. Nişanlık modellerinde kabarık etekli nişanlıklar tesettürlü kadınların özel günlerinde onları daha özel hissettirecek.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Etnik Desenlerle Kombin Fikirleri başlıklı makalemizde etnik desen nedir, etnik desenli elbise modelleri ve tesettür kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

10 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.980 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git