TESETTÜR GİYİMDE ÖZEL GECE ELBİSE MODELLERİ 2015

TESETTÜR GİYİMDE ÖZEL GECE ELBİSE MODELLERİ 2015
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.913 kez okundu.

Tesettür giyimde özel geceler için hazırlanan koleksiyonlarda renklerin birbiriyle buluşması şık elbiseler içinde kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlayacak. 2015 tesettür giyim özel gece elbise modellerinde tepeden tırnağa gözalıcı görünerek senenin trend renklerini üzerinizde taşıyacaksınız.

Tesettür giyimde özel geceler için bu sene kıyafetler azametli duruşlarıyla sizleride gecenin yıldızı yapacak. Simli kumaşlar ve dantel detaylarla her zamankinden farklı bir görünüm içine gireceksiniz. Özellliklede renkler bu sene özel giyim için incelikle seçilmiş. Mavi, su yeşili, siyah, mor, kırmızı ve siyah renkleriyle bezenmiş olan özel gece elbise modelleri içinde özel geceye uygun olarak kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

2015 yılı ile tesettür giyimde görülen özel gece elbiseleri şifon modelleri ile ön plana çıkıyor. Şifon elbiseler gündelik hayatta daha fazla kullanılır kaygısını üzerinizden atacaksınız. Elbiselerin eteklerinde yer alan şifon detaylar sizi düşündürmesin. Elbiselerin üst kısımları oldukça işlemeli ve gözalıcı renklerle bezenmiş. Işıl ışıl parlayacağınız bir sene olan 2015 yılında elbiselerde görülen parlak işlemeler katılacağınız geceye uygun tasarlanmış. Elbiselerle kombin yapılan aynı renk eşarplar, özel geceler için bütün halinde güzel olmanızı kolaylaştıracak.

Gece elbiselerinde görülen en farklı detay ispanyol kol elbiseler olacak. İspanyol kollarda görülen simli işlemeler elbisenin daha çok fark edilmesine olanak tanıyacak. Sizde özel geceler için seçtiğiniz elbisenin içinde parlamak istiyorsanı,z bu senenin en çok tercih edilen modellerinden biri olan İsponyal kol işlemeli elbiseleri seçebilirsiniz.

Peplum elbiselerin yeri özel geceler için tartışılmaz. Peplum elbisenizle tıpkı bir kuğu gibi görünerek kendinizi kısa sürede fark edilir bir hale getirebilirsiniz. Tabi bu giydiğiniz elbisenin rengine göre de değişir. Daha dikkat çekici renkler kullanmak istiyorsanız bu yılın en popüler rengi olan yağ yeşili rengini tercih edebilirsiniz. Tesettür giyimde özel gece elbise modelleri 2015 size farklı seçenekleri de bir arada sunuyor. Kolları tamamen dar olan ve hakim yaka elbisenizle özel gecelere damga vurabilirsiniz. Dar kollu olan özel gece elbiselerinin kolları tamamen işli olup yaka kısımlarında da simli parıltılar barındırıyor. Şık olmak için sadece birkaç parıltıya ihtiyacınız olacak. Geri kalan kısım sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Kendinden işlemeli veya desenli modeller özel gece elbise modelleri içinde bulunan diğer bir model tipini oluşturuyor. Kendinden işlemeli kumaşlardan yapılan elbise modelinin fazla hareketli olması beklenemez. Düz kesim dikilmiş olsa bile kumaşı sizi her zaman bir adım öne çıkaracak. Kendinden işlemeli elbiselerde bu sene daha çok peplum etek modeli olan elbiseler yer alıyor.

Trendlerin bu yıl daha fazla yansıtıldığı özel gece elbise modellerinde renkli elbiselerede yer verilmiş. Renkli kumaşlardan tasarlanan elbiseleri giymek için çekinmeyin. Günlük yaşantıdan daha farklı olmanız gereken özel gecelerde, kendinize uygun bir tasarım bulabileceğiniz birbirinden özel elbiseler mevcut.

Bir önceki yazımız olan GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER başlıklı makalemizde büyük beden tesettür tunik, büyük beden tunik modelleri ve tesettür tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.913 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git