Tesettür Giyimde Şalvarlı Bindallı Modelleri 2016

Tesettür Giyimde Şalvarlı Bindallı Modelleri 2016
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.185 kez okundu.

Kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olan bindallılar tesettürlü kadınların beğenerek giydiği özel düğün kıyafetleri arasında yer alıyor. Özelliklede rahatlığı açısından şalvarlı bindallı modelleri daha çok tercih ediliyor.

Tesettür şalvarlı bindallı modelleri 2016 kataloglarında yer alan bindallı modellerinde şalvarlar kumaşın rengine göre çeşitli renklerde işlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızı şalvarlı bindallı modellerinde şalvarlar gold işlemelerle süslenmiş. Beyaz şalvar modellerinde ise daha çok gümüş işlemeler yer alıyor. Şalvarların işlendiği gibi üzerine giyilen yelek veya ikili takım üstü ise daha çok bedene oturan modellerden oluşuyor. Rahatlığıyla göz dolduran şalvarlı bindallı modellerinde bolera ceketlere de rastlamak mümkün.

Tesettürlü şalvarlı bindallı modelleri 2016 tasarımlarında yer alan şalvarlı bindallı modelleri uzun ceketlerle birlikte tasarlanmış. Uzun ceketlerin yanı sıra tamamen dantelden meydana gelen uzun yeleklerde kullanılmış. Ten rengine veya beğenilere göre sizde 2016 yılında değişik tip şalvarlı bindallı modellerini tercih edebilirsiniz. Yeşil, mor, kırmızı ve bordo en sık tercih edilen şalvarlı bindallı modellerinin başında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Etnik Desenlerle Kombin Fikirleri başlıklı makalemizde etnik desen nedir, etnik desenli elbise modelleri ve tesettür kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.185 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git