Tesettürde Gömlek Kombinleri

Tesettürde Gömlek Kombinleri
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.786 kez okundu.

Tesettür giyimin gömlek modelleri mevsimlere ve trendlere göre farklılık gösterirken en büyük gömlek kombini etkeni ise markaların kendi tarzlarına göre şekillendirdikleri gömleklerdir. Gömlek kombini olarak bayanların gömleği kullanacağı ortam kendi beğenileri ve mevcut trendler yön vermektedir.

cRJ1GEIWEHPMIz8YN2MD

 

EKOSE GÖMLEK KOMBİNLERİ

Her mevsim trendini koruyan ekose gömlekler özellikle de sonbahar ve kış aylarında bayanların gözde tercihi olmaktadır. Komple bir stil oluşturmak için ana öğe olarak kullanılabilecek ekose gömlek ile tesettür gömlek kombini için en ideal tercihlerden birine sahip olacaksınız.Ekose gömlekler maskülenbir kombin oluşturmak isteyen bayanlar için bulunmaz bir malzeme durumdadır. İş, ev ve spor olarak tercih edilebilecek modelleriyle pratik bir çözüm olarak durmaktadır.

ETNİK GÖMLEKLER

Günlük hayat içinde rahat ve salaş bir tarz benimseyen bayanlar için değişik renk ve modelleriyle özel bir kombin fırsatı veren etnik gömlekler kot pantolon ve birçok ek kıyafet parçasıyla da uyum sağlamaktadır. Ofis ve resmi ortamlar için fazla rahat sayılabilecek bu kıyafet daha çok sosyal hayat içinde açık alanlarda tercih edilmelidir.

C0tFjMDi2TMRzA9drC1W

 

OFİSLERİNİZ İÇİN

Ofis ve işyeri ortamları için resmi tarza sahip gömlekler tesettür giyimi için uzun ya da kısa seçenekleriyle yer almaktadır. Bu tarz gömleklerinizi kombinlerken oldukça az sayıda takı ve aksesuar tercih ederken kıyafetinizin diğer parçaları da gömleğiniz gibi tek renk ve koyu renklerde olması gerekmektedir.

TC3vOaQmIYUNQAyBr0Hu

BOYUTLARI VE DESENLERİ DEĞİŞTİRİN

Gençler ve enerjik yapıya sahip bayanlar tesettür giyimde kombin seçenekleri olarak desenli ve değişik boyutlu gömleklerle yepyeni bir tarza kavuşacaksınız. Bu tercihleriniz çok çeşitli olmakla beraber enerjik ve dinamik bir görüntü yakalayabilecekken klasik bir kıyafetin üzerinize giyeceğiniz mor ya da koyu renk bir gömlekle de ağır ve asil bir kombinde oluşturabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Eşofman Modelleri başlıklı makalemizde 2016 eşofman modelleri, 2016 tesettür giyim ve eşofman modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.786 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git