Tesettür’de Ofis Kombinleri

Tesettür’de Ofis Kombinleri
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.759 kez okundu.

 

KADININ GÜCÜ

Hayatın her alanında olduğu gibi, iş yaşamında da her geçen yıl kadınların yeri ve önemi daha da artıyor. Hiçbir sektör yoktur ki kadınları iş başında görmeyelim. Taksicilikten mimarlığa, doktorluktan öğretmenliğe, fabrika işçiliğinden mühendisliğe hemen hemen her sektörde kadınların yer aldığını görebiliyoruz. Zira ülkemizde kadın olmanın zorluklarıyla baş eden, yuvayı yuva yapan, bir insan dünyaya getiren ve onu insan olmanın erdemleriyle adeta bir hamur gibi şekillendiren kadınlar, elbette ki iş yaşamında da göğüsledikleri zorlukların altından başarıyla kalkmaktadır ve kalmaya da devam edeceklerdir.

is-icin-tesettur-giyim

İŞ KADINLARININ ŞIKLIĞI

Çalıştıkları sektörlere göre zaman zaman çeşitlilik gösterse de kadınlar iş yaşamında da her daim bakımlı ve şık olmaya özen göstermektedir. Görünümlerine de gereken özeni göstererek aslında işlerine ne kadar özen gösterdiklerini kendilerince ifade etmektedir. Bu özellik her tarzdan kadınlar için geçerli olduğu gibi tesettürlü hanımları da içermektedir. Son yıllarda hak ettikleri gibi farklı sektörlerde iş yaşamında yerini alan tesettürlü hanımlar, tesettürlü olmanın yalnızca eşarp bağlamaktan ibaret olmadığını herkese anlatabilecek kadar şıklıkta giyinmektedir.

kurumsal-tesettur-elbiseler

TESETTÜRLÜ HANIMLARIN ŞIKLIĞI

Farklı giyim mağazaları farklı çeşitlerde ofis kombinlerini ve çeşitlerini kadınların hizmetine sunmaktadır. Aynı şekilde tesettürde ofis kombinleride hem mağazalarda hem de internet sitelerinde gerekli ve yeterli çeşitliliğe ve şıklığa ait modelleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Tesettürde ofis kombinleri olarak inceleyecek olunursa, daha çok uzun etek modellerinin, tunik altı pantolon modellerinin rağbette olduğunu ve renk uyumlarına dikkat edildiğini söyleyebiliriz. Yalnızca eşarpta değil ayakkabı ve çantada da renk ve model uyumlarına dikkat edilen tesettürde ofis kombinleri, tesettürlü hanımların “İşe giderken ne giyeceğim?” kaygılarını bir nebze olsun azaltmaktadır.

kurumsal-tesettur-giyim

Tesettürlü bir bayansanız, çalışıyorsanız ve tesettürde ofis kombinleri konusunda meraklı bir alışveriş tutkunuysanız, tesettür mağazalarını ve internette alışveriş sitelerini takip etmeniz tavsiye edilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Bahar Tesettür Kombin Önerileri başlıklı makalemizde 2016 tesettür kombinleri, bahar tesettür ve tesettür kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.759 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git