TESETTÜRDE SPOR GİYİM MODASI 2015

TESETTÜRDE SPOR GİYİM MODASI 2015
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.190 kez okundu.

Tesettürde klasik görünüm içinde günlerce çizginizin dışına çıkmayacaksınız diye bir kural yok. Tesettürlü kadınlarda mutlaka kendilerini rahat hissetmek isteyecek ve spor giyim tarzına yönelmek isteyeceklerdir. Günlük hayat içersinde bir alışverişe giderken veya piknik yaparken sizlerinde spor çizgide olmanız gerekecek.

Tesettürde spor giyim tarzları 2015 bu yıl renkli model ve tasarımlarıyla göz dolduruyor. Gündelik hayatta sizin için en rahat edebileceğiniz tarz elbetteki spor giyim tarzıdır. Üstelik sıcakların kavurucu olduğunu düşünürsek spor giyim tarzına kaymanız oldukça normal.

Tesettürde spor tarzımı nasıl yaratacağım diye düşünüyorsanız, 2015 senesinin en renkli pileli eteklerinden bir kaç adet edinmelisiniz. Tamamı pileli olan uzun etekler spor kombin için size rahat bir seçenek sunacak. Eteğinizin altına spor ayakkabı veya babet giyerek rahatlık yakalayabilirsiniz. Spor giyim tarzı eşarplarla çok iyi bir ikili olmadığı için başınıza şal bağlamayı deneyin. Şallar hem daha hafif hemde spor giyim tarzına daha uygundur.

Yaşınız daha gençse altınıza kot giyebilir ve bir stiletto ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Stiletto ile spor şıklığı olur mu demeyin. Yeni trendlerde genç bayanlar stilettolar ile şık kombinler elde ediyor.

Tesettürde spor tarzı yakalamak için tesettür spor elbisenizi üzerinize geçirebilirsiniz. Penyeden oluşan ve teri emen spor elbiseler içinde rahat bir gün geçirebileceksiniz. Tesettür giyimde hem spor hemde tarz bir görünüm yakalamak istiyorum diyorsanız bol pantolon giyerek salaşlığı ve spor tarzı bir arada yaşayamanız mümkün.

Spor tunik modelleriyle 2015 senesinde de kendinizi rahat bir şekilde güne hazırlayabileceksiniz. Spor tunik modelleri bu sene ile beraber oldukça renkli kumaşların bir araya gelmesinden oluşuyor. Renkli tuniğinizi tek renk pantolonla bir araya getirmeniz en iyi seçenek olacak. Jean pantolon ve renkli spor tuniğinizi beraber giydiğinizde ayakkabı olarak spor ayakkabı yada babet tercih edebilirsiniz. Giydiğiniz pantolonun dar paça olmasına dikkat ederseniz tesettürde spor giyim tarzını daha iyi yansıtabilirsiniz.

Tesettür spor giyimde kot kumaşların yeri 2015 senesiyle birlikte zirve yapacak. Kot gömlekler, kot ceketler, jean pantolonlar spor giyimde en sık kullanılan kıyafetlerin başında yer alacak. Hatta kottan yapılmış babetleri kullanarak daha spor ve tahat olabilmeniz mümkün. Ayaklarınıza boğucu ve sıkıcı ayakkabılar giyeyim demeyin. Çünkü bu sene tesettür giyimde spor tarzı yakalamak istiyorsanız babetlere ağırlık vermeniz gerekecek. Spor giyimin ayakkabılardan başladığını hiç bir zaman unutmamanız gerekir.

Spor giyimde sert ve kalın kumaşlardan mümkün olduğunca uzak durmanız, rahatlığınız açısından oldukça önemlidir. Kalın kumaşlar sizi terletecek ve rahat hareket etmenizin önüne geçecektir. Başınıza eşarp yerine şal bağlayarak spor giyimde rahatlığı yakalamaya başlayın. Ayakkabılarınızın çizgisinide spor tarzda seçtikten sonra rahat olmamanız için hiç bir neden kalmayacak.

Bir önceki yazımız olan GENÇ TESETTÜR GİYİM MODASI RENK UYUMLU TUNİKLER başlıklı makalemizde büyük beden tesettür tunik, büyük beden tunik modelleri ve tesettür tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.190 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git