TESETTÜRLÜ BAYANLAR HANGİ RUJLARİ KULLANMALIDIR

TESETTÜRLÜ BAYANLAR HANGİ RUJLARİ KULLANMALIDIR
30 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.126 kez okundu.

Tesettürlü Kadınlarda Ruj Seçimi

Ruj denilince akla kadınlar gelmektedir. Rujlar kadınların en önemli makyaj eşyalarındandır ve kişisel bakım ve güzellik denilince en çok akla gelen ürünlerden biridir. Rujlar bir çok kadının dudağına sürülmekte ve yüze ayrı bir renk getirmektedir.

Genellikle her kadın tarafından sevilen rujlar kozmetik dünyasının önde gelen ürünlerindendir. Tesettürlü kadınların ruj kullanırken dikkat etmeleri gereken nokta dudak önemli bir bölge olduğu için her rujun dudağa sürülmemesi gerektiği ve sağlıklı mümkünse doğal açık tonlarda rujların alınması gerektiğidir.

Tesettürlü Kadınlar hangi rujları tercih etmelidir?

Tüm Kadınların zevkleri birbirinden çok farklıdır. Biz burada genel renklerden ve kadınlara en çok yakışan renklerden bahsedeceğiz. Öncelikle en çok tercih edilen rek kırmızı rujdur. Kadın ve kırmızı ruj yan yana gelmektedir bu sebeple kadınların yüzde doksanı kırmızı ruj tercih etmektedir. Genellikle özel gecelerde daha çok tercih edilir.
Diğer önemli bir ruj rengi ise mordur. Gotik görünüm için en ideal renk mordur. Bu senenin modaları arasında olan mor ruj bir çok ünlü tarafından tercih edilen renkler arasındadır.

En önemli renklerden biri de toz pembe.Toz pembe renk aykırı bir görüntü verir ve genelde pudra beyaz giyimlerde çok farklı bir tarz oluşturmaktadır. Bu nedenle toz pembe sevilen renkler arasındadır.

Vişne de ruj için çok hoş bir renktir. Sempatik ve şirin görünmek isteyenler için en iyi renk vişne ve sevimlilik katacaktır.

Bir önceki yazımız olan YÜZ TEMİZLİĞİNDE PRATİK BİLGİLER başlıklı makalemizde nasıl yapılır, pratik yüz temizleme ve yüz temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git