TESETTÜRLÜ GELİN DÜĞÜN MAKYAJ MODELİ NASIL OLMALIDIR

TESETTÜRLÜ GELİN DÜĞÜN MAKYAJ MODELİ NASIL OLMALIDIR
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.974 kez okundu.

Artık tüm düğün hazırlıkları bitti ve düğün günü geldi çattı, sıradaki işlem gelinin makyajı, tüm genç kızların hayalidir Dünya’nın en muhteşem düğününde en güzel gelin olmak peki tesettürlü gelinler makyajlarını nasıl yapmalı?

Her ne olursa olsun yüz hatlarınız, kırışıklıklarınız yada istenmeyen lekeleriniz aklınıza gelebilecek herşey sadelik her zaman güzel makyajdan güzel olduğu için tesettür makyajınızda aşırıya kaçmamalısınız. Parlak capcanlı renklerin yerine daha mat koyu renk tonları kullanmalısınız, diğer bir alternatif olarakda tesettür porselen gelin makyajı modellerini tercih edebilirsiniz, bunu tavsiye etmemizin sebebi düğünde herkezin gözü gelin ve damattadır beyaz gelinliğiniz ve duru sade güzelliğiniz size daha marjinal ve ağır bir hava katacaktır, öte yandan diğer bir sebep de fotoğraf, düğününüzde eşinizle ve sevdiklerinle istesenizde istemesenizde mutlaka fotoğraf çekileceksiniz parlak bir makyaj sizi fotoğraflarda tek taş pırlantı gibi parlarsınız.

Makyajınızı fazla kaçırmanız halinde başınıza gelebilecek diğer bir aksilik düğüne oturmaya gelmediniz kız evi naz evi olur ama diğer yandan da ham ağlarım hem giderim sözünü benimseyerek mutlaka oynayacak, dans edeceksiniz ve haliylede herkez gibi sizde terleyeceksiniz aşırı yapılan bir makyaj terlediğiniz zaman akacak ve makyaj yapıp yaptığınıza pişman olacaksınız.

Şimdi sizler için hazırladığımız tesettür düğün makyajı modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz ve bir omur boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Makyajı Nasıl Olmalıdır? başlıklı makalemizde tesettür makyaj modelleri, tesettür makyajı nasıl olmalı ve tesettür makyajları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git