Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2015

Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2015
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.650 kez okundu.

Tozlu giyim uzun elbise modellerinde görülen en önemli detay üzeri son derece hareketli olan elbiselerin alt kısımda sadeliğini koruması. Elbiseler daha çok beli kuşaklı modellerden oluşmaktadır.

Tozlu giyim uzun elbise modelleri 2015 üzeri hareketli olan elbiseler genellikle geometrik desenlerden oluşuyor. Bel kısmında da harekete yer verilen uzun elbiselerin zıt tonlarında bele yerleştirilen kuşakları belinizin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayacak.

Uzun elbise modelleri 2015 yaka kısımları daha çok bebe yaka olan modeller ön plana çıkıyor. Etekler her zamanki gibi yaza uygun olarak kloş modellerden oluşuyor. Uçuşan uzun etekler çiçekli desenleriyle genç ve kendini genç hisseden tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer alacak.

Tozlu giyim uzun elbise modelleri 2015 en fazla görülen renkler; lacivert, pembe, siyah, haki yeşil, saks mavisi, fuşya ve beyaz olarak göze çarpıyor. Uzun elbise modellerinde rahatlığa şıklık kadar önem gösterilmiş. Uçuşan etekler, üzerinize tam olarak oturmayan rahat elbiseler yazın kavurucu sıcağında gayet rahat şekilde hareket etmenizi sağlayacak modellerden oluşuyor.

Uzun elbise modellerinde abiye elbiselerde sevenleriyle buluştu. Abiye elbiselerde görülen hareketlilik gündelik uzun elbiselere göre daha derin işlenmiş. Pullu işlemelere yer verilen abiye elbiselerde; omuzlar, kol ağızları ve bel kısmı pullarla işlenmiş abiye elbiseler, Tozlu giyim alışverişinizde sizi kendine hayran bırakacak modellerin başında yer alıyor.

Genç kızlara yönelik olan uzun elbise modelleri üzeri yazılı kumaşlardan yapılmış. Gençler arasında sıklıkla kullanılan kelimeler elbiselerin üzerinde yer alarak, tesettürli genç bayanların daha kolay şekilde karar vermesini kolaylaştıran modellere de yer verilmiş.

Etnik desenli uzun elbiseler koleksiyonda en çok dikkat çeken modellerin başında yer alıyor. Etnik desen tesettür giyimle oldukça bağdaştığı için bu desen elbiselerde sıklıkla kullanılmış. Belinde kemer olan yüksek bel etnik desenli elbiselerle eskiye dönüş yaparak, yeni bir şıklık elde etmiş olacaksınız. Kolları kalın manşetli olan uzun elbiseler bileklerinizi daha ince göstermeyi amaçlamış görünüyor. Manşet boyu ne kadar uzunsa bilekleriniz de o kadar ince görünecektir.

Kolları özel olarak dizayn edilmiş uzun elbise modellerinde sadece kol detaylarına önem verilmiş elbiselerde dikkatlerden kaçmıyor. Kol manşetleri dirseklere kadar uzanan ve boydan boya düğmeli olan elbise modellerinde bütün dikkatlerin kol kısmına çekilmesi sağlanmış. Sizde kollarınızı ön plana çıkarmak isterseniz; Tozlu giyim uzun elbise modelleri 2015 kol detaylı elbiselerine sahip olabilirsiniz.

Gömlek yaka elbiseler uzun elbise modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yakası tıpkı bir gömleği andıran elbiselerle kendinizi 80’li yılların o eski günlerine tekrar dönmüş hissedeceksiniz. Bordo, lacivert, petrol rengi ve kırmızı gibi renkler gömlek yaka elbiselerle en sık kullanılan renkler arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan TOZLU GİYİM YAZLİK 2015 ELBİSE MODELLERİ YENİ SEZON başlıklı makalemizde tozlu giyim 2015 elbise modelleri, tozlu giyim elbise modelleri ve tozlu giyim yeni elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.650 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git