Tuğba Venn Yelek Modelleri 2015 Koleksiyonu

Tuğba Venn Yelek Modelleri 2015 Koleksiyonu
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.945 kez okundu.

Tesettür giyimin öncü isimlerinden biri olan Tuğba Venn koleksiyonunda kadınların rahat ettikleri kadar kombinlerinde sıklıkla kullandıkları parçalardan biri olan yelekler ön plana çıkıyor.

Tuğba Venn yelek modelleri 2015 koleksiyonu içinde yer alan yelek modelleri mevsimine göre farklılık gösteriyor. Kot kumaşlardan oluşan yelekler yaz günleri için kadınların kurtarıcı parçalarından biri haline geldi. Aynı zamanda elbiselerden esinlenerek tasarlanan yelekler şık davetlerde tesettürlü kadınların gözde parçalarından biri haline geldi. Beli kendinden kemerli olan düğmeli yelekler şık etek dökümleriyle birlikte sıklıkla kullanıldı. A kesim yelekler tıpkı bir elbise havasıyla sizi daha şık göstermek üzere tasarlandı.

Tuğba Venn  yelek modelleri 2015 koleksiyonunda yelek modelleri sadece uzun modellerden meydana gelmiyor. Kısa yeleklerde kuşaklı modelleriyle ön plana çıkıyor. Daha çok kumaş pantolonların üzerine giyilen kuşaklı yelekler kış mevsiminde biraz daha ön plana çıkacak. Bordo, siyah, lacivert ve koyu kahverenginden meydana gelen kışlık yeleklerde sezonda sıklıkla kullanılan yelek modellerinden oluşacak.

Tuğba Venn koleksiyonunda ayrıntılar dikkatli şekilde kullanılarak yelek modellerine de aktarılmış. Devrik yakalı yeleklerin yanı sıra beli zincirli olan yelek modellerinede rastlamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Etnik Desenlerle Kombin Fikirleri başlıklı makalemizde etnik desen nedir, etnik desenli elbise modelleri ve tesettür kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.945 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git