Tuğba Yeni Sezon Kap Modelleri 2015 Koleksiyonu

Tuğba Yeni Sezon Kap Modelleri 2015 Koleksiyonu
2 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.252 kez okundu.

Tuğba yeni sezon kap modelleri tesettürlü bayanların isteklerini karşılayacak modellerden oluşuyor. Önü fermuarlı olan kaplar kadınların en çok kullandıkları kap modelleri arasında yer alıyor. Bunu gözönüne alan Tuğba tasarımcıları kap modellerini genellikle fermuarlı olarak tasarlamışlar.

Önü fermuarlı olan kap modellerine yeni bir soluk getirmek için fermuarlarda asimetri kullanılmış. Bazı modellerinde fermuarlar asimetrik şekilde kap modellerine yerleştirilmiş. Yanda yasarlanmış olan fermuarlar kap modellerine ayrı bir hava katmış.

Tuğba yeni sezon kap modelleri 2015 koleksiyonunda bisiklet yaka kap modelleride dikkatlerden kaçmıyor. İçinize giydiğiniz gömleği beya bluzu gösteren bu bisiklet yaka modeller genç kadınların daha fazla kullandığı modeller arasında yer alıyor. Bisiklet yaka olan kap modelleri yandan kemerli modelleriyle sizi gündelik hayata daha trend bir şekilde hazırlamayı amaçlıyor.

Tuğba giyim tasarımcıları hakim yaka ve sivri yaka kap modelleriylede farklılık arayan bayanların hizmetinde. Hakim yaka kaplar son yılların gözde modellerinden biri. Tesettürde tamamen kapalılık arayanlar için hakim yaka kaplar soon derece uygun. Sivri yaka kaplar dikkatleri kapların üst bölgesine çekerek daha zayıf görünmenizi sağlıyorlar.

Kap modelleri sadece yakalarının kesimi itibarı ile farklılık göstermiyor. Yakaları inci işlemeli kaplar tesettürlü kadınların ilgi duyduğu modeller arasında. İnci işlemeli yaka modellerinin dışında yandan kilit detaylı modellerde tren kap modelleri arasında yer alıyor.

Tuğba yeni sezon kap modellerinde görülen ayrıntılardan biride yakalarının fırfırlı modellerden oluşması. Her modelde görülmesede tercihi daha fazla hareketlilik olan bayanların oldukça seveceği modeller arasında yer alıyor. Yakası fırfırlı olan kapınızla daha hareketli bir stile bürünebilirsiniz. Sadelik arıyorsanız bisiklet yaka kaplar tercihiniz olmalıdır.

Giyeceğiniz kap içinde daha şık olmak istiyorsanız Tuğba tasarımcıları bu isteğinizide hızlı şekilde karşılıyor. Üst kısmı işlemeli kaplar giyiminde daha şık olmak isteyen bayanlar için son derece ideal. Üst bölgesi tamamen işli olan kaplar sizi daha gösterişli hale sokarak şık olmanızı sağlayacak.

Yeni sezon kap modellerinde renkler yine canlı renklerden oluşuyor. En çok kullanılan renkler; bebek mavisi, fuşya, kırmızı ,toz pembe ve lacivert yeni sezon kap modeli renklerinden sadece bazıları. Kot kumaşlardan yapılan kaplar rahatlığını düşünen bayanlar için son derece kullanışlı.

Detaylara ağırlık verilen kaplarda görülen detaylardan biride; beli kemerli olan kaplar. Kaplara yerleştirilen kemerler birden bire giyeceğiniz modelin havasını değiştiriyor. Bu modelleri daha çok kilo sorunu yaşamayan kadınlar tercih ediyor. Belinizi ortaya koymanız için beli kemerli Tuğba yeni sezon kaplarından faydalanabilirsiniz. Kemerler mat renkli oldukları gibi lame renklerinden oluşan kemerlerde mevcut. Günlük ve daha özel günler için kullanıma uygun olan beli kemerli kap modelleri şıklığı yakalamanız için oldukça ideal. Zayıflığınızdan şikayetçiyseniz beli kemerli kap modellerini tercih etmemenizi öneriyoruz

Bir önceki yazımız olan Zühre Yeni Sezon Pardesü Modelleri 2015 Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 yeni sezon zuhre pardesu modelleri, kot pardesu modelleri ve yeni sezon pardesu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.252 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git