Yaz Mevsimine Uygun Tesettür Giyim

Yaz Mevsimine Uygun Tesettür Giyim
13 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.112 kez okundu.

YAZ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYİM ELBİSE MODELLERİ

Son zamanlarda modanın hızla ilerlemesi tesettürlü bayanlara da farklı giyim seçenekleri sunmaktadır. Tesettürlü bayanlar eskiden tek düze bir giyim tarzına sahipken modacıların tesettürlü bayanlar için ürettikleri farklı giyim seçenekleri ile artık bu tek düzelikten de kurtulmuşlardır. Eskiye oranla hareketsiz olan kıyafet modelleri şimdi oldukça farklılık ve renklilik göstermektedir.

Moda kendine yakışanı giymektir. Sadece moda olduğu için vücut ölçülerimize uygun olmayan kıyafetleri seçersek şıklıktan uzak olacağımızı unutmamız gerekmektedir. Sezonuna göre uygun ve kendimize yakışan kıyafetler seçerek her daim şık olabiliriz. Örneğin YAZ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYİM ELBİSE MODELLERİ seçimlerinde size fikir verecek bazı detaylarla daha şık olmanız kaçılmazdır.

*YAZ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYİM ELBİSE MODELLERİ seçerken tercih edilebilecek kumaşlar

Pamuklu kumaşlar terletmediği ve kırışmadığı için her zaman tercih edebileceğiniz bir kumaş türüdür.

*Gömlek ve pantolon kombinleri

Tesettürlü bayanlara uygun olarak uzun renkli gömleklerle oluşturulabilecek kombinler yaz aylarında tercih edilebilecek spor bir seçenektir. Renkli uzun gömlekler kot ve keten pantolonlarla yapılacak kombinlerle çok şık bir seçenek oluşturur.

*Elbise seçenekleri

Yazlık ince kumaşlardan üretilen tek parça keten kumaştan elbiseler gündüz şıklığı sağladığı gibi şifon yada saten tek parça elbiselerde abiye seçeneği oluşturabilir.

*Uzun geniş etekler

Maksi kesim etekler üstlerine giyebileceğiniz uygun bir badi ile size harika görünüm kazandıracaktır.

*Yaz aylarında eşarp seçerken

YAZ MEVSİMİNE UYGUN TESETTÜR GİYİM ELBİSE MODELLERİ seçimlerinin tamamlayıcı olarak eşarplardan bahsedecek olursak tiril ipek eşarp kullanmak en uygun seçim olacaktır. Saf ipek terleteceği için tiril ipek daha kolay bir kullanım sunacaktır. Özel günlerde ise her zaman ipek eşarp kullanmak her zaman tercihiniz olmalıdır. Kıyafetinizin içinde bulunan bir renkten seçeceğiniz bir eşarp şıklığınızın tamamlayıcısı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Feradje 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde feradje tesettur giyim, kış tesettür modası ve sonbahar tesettür koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git