ZÜHRE YENİ SEZON 2015 KIŞLIK GİYİM MODELLERİ

ZÜHRE YENİ SEZON 2015 KIŞLIK GİYİM MODELLERİ
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.802 kez okundu.

Zühre giyim birbirinden güzel modelleriyle 2015 kış sezonunda da kendinizi özel hissettirmeye devam edecek. Ayak bileklerinize kadar uzanan kışlık pardesüler ve kap modelleri içinde kendinizi oldukça güzel hissedeceksiniz.

Zühre 2015 tesettür giyim kış modelleri ince pileli modeller ile bezenmiş pardesülerden meydana geliyor. Beden bölgesinde, etek veya kol bölgelerinde bulunan ince pileler pardesü modasında da yukarı taşınmanızı sağlayacak.

Zühre giyimin kışlık ferace ve pardesü modellerinde deri detaylar oldukça iyi işlenmiş. Çeşitli kontör bölgelerinde yer alan deri detaylar kışlık kıyafetlere renk katmış görünüyor. Zarif çizgileri tesettürlü kadınların üzerinde yeniden hayata geçiren Zühre giyimin kış kataloğunda yer alan kemerli dış giyim ürünlerinin büyük çoğunluğu deriden oluşuyor. Bu sene deri kemerlerle daha trend olacaksınız.

Kap modelleri önde ekose desenlerede rastlamak mümkün. Daha çok kahverengi ekose detayların kullanıldığı pardesü ve kaplarda hareketlilik sadece renklerle kısıtlı kalmıyor. Bunun yanında ekose elbisenize uygun tek renk bir kemer takarak pardesünüzü daha zarif bir hale getirebilirsiniz. Omuz detayının iyiden iyiye göz önüne çıktığı 2015 kış sezonu Zühre giyim kataloğunda omuz detayı oldukça iyi işlenmiş kıyafetlerde mevcut. Yüksek omuzlu kap, ferace ve pardesülerle boyunuzun uzunluğu biraz daha artacak.

Pelerin görünümlü pardesüler kış sezonunda 2015 Zühre giyim kataloğunda yer alan modellerin başında yer alıyor. Pelerin modelinden esinlenerek yapılmış olan pardesüler içinde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Kot kumaştan yapılmış olan feraceler kış sezonunda yeniden moda olacak. Zühre giyimin kış sezonunda yer alan kot feraceler size tıpkı bir yaz şıklığı yaşatacak. Modellerin daha vurgulu bir biçimde ortaya çıkması için bel kısımlarında yine kemer kullanılmış. Kuşaklı kemerlerin modası kış sezonunda da yine trendinden hiç bir şey kaybetmemiş görünüyor. Kuşaklı kemerlerinizi pardesü, ferace ve kaplar üzerinde kullanırken vücut ölçülerinize uygun kalınlıkta kemer kullanmaya özen göstermelisiniz.

Renk skalasından meydana gelen ferace modelleri Zühre giyim kış sezonunu oluşturan renkler içinde yer alıyor. Siyah rengin koyudan açığa doğru dizilişi veya gri rengin koyudan açığa doğru dizilişi kış kıyafet modellerinde başarılı şekilde işlenmiş. Bu tip kışlık kıyafetlerde koyu renkler en üst kısımdan başlayarak aşağıda en açık renk haline ulaşmış. Aşağı kısımlarda açık renk kullanılmasının nedeni; bu bölgeleri daha ince göstermek.

Zühre giyimin kışlık modelleri içinde pelerin modelli tercihlere yönelmek istiyorsanız kilonuzu problem etmenize gerek yok. Katalogda yer alan ürünler hem zayıf hemde kilolu kadınlara hitap eden türden pelerin modellerinden oluşuyor. Deri ile hareketlendirilen pelerin modelli dış giyim ürünleri bu yıl altın çağını yaşayacak. Sizde pelerin modelli dış giyim ürünlerine yönelmek istiyorsanız alt tarafa giydiğiniz etek veya pantolon kesiminin bir nebze dar olmasına özen göstermelisiniz. Pelerin modelli kıyafetler bol olduğu için aşağı kısımda bir denge yakalamanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2015 YENİ SEZON TESETTÜR KABAN MODELLERİ başlıklı makalemizde 2015 tesettür kabanlar, büyük beden tesettür kabanlar ve farklı tesettür kaban modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.802 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git