Zühre Yeni Sezon Pardesü Modelleri 2015 Koleksiyonu

Zühre Yeni Sezon Pardesü Modelleri 2015 Koleksiyonu
2 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.772 kez okundu.

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2015 senesinde de sizleri oldukça renkli tasarımlarla karşılıyor. Yeni pardesü modellerinde kullanılan renkler daha çok cam göbeği ve ekru tonlarından oluşuyor.

Pardesü modellerinde daha çok kalın kumaşlardan yapılan baharlık modeller floral desenleriyle sizi büyüleyecek. Kadınların üzerlerinde görmekten hoşlandıkları çiçek desenleri pardesülerde de sizi yalnız bırakmayacak. Floral desenlerin yanı sıra puantiyeli pardesülerde ön plana çıka pardesü desenlerinden biri. Daha çok bilek boyuna kadar uzanan puantiyeli pardesüler küçük puantiyelere sahip. Büyük puantiyelerin daha kilolu göstereceğini göz önüne alan Zühre tasarımcıları kadınların daha zarif görünmesi için farklı tasarımlar oluşturmuş.

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2015 koleksiyonunda yer alan modellerden biride; kolları ve bedeni zıt renklerden oluşan pardesüler. İkili renkler genellikle toz pembe ve lacivert renklerinden meydana geliyor. Lacivertin beden bölgesinde kullanılmasının nedeni daha zayıf gösteren renkler arasında yer alması.

Beli kuşaklı ve kapşonlu olan Zühre pardesü modelleriyle yeni sezonu daha sportif bir şekilde karşılayacaksınız. Spor modellerde genellikle kapşon kullanılarak bel bölgesi büzgülü şekilde dizayn edilmiş. Kullanılan renklerle birlikte spor modeller tesettürlü kadınların en fazla tercih ettiği pardesü modellerinden biri haline gelecek.

Zühre pardesü modellerinde kot pardesülere de rastlamak mümkün. Yaz günleri için ideal bir seçim olan kot pardesü modelleri öndeki düğmeleri ile daha rahat bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Kaz ayağı deseni olarak adlandırılan ve pardesülerde bol şekilde kullanılan modeller tesettürlü kadınların ilgisini çekecek modellerden birini oluşturuyor. Kaz ayağı modelinden tasarlanan pardesünüzle girdiğiniz ortamların en çok dikkat çeken isimlerinden biri olacaksınız.

Geometrik desenlerin arasında çizgili modellerde oldukça revaçta. Enine çizgilerden oluşan pardesüler ince çizgi olmak koşulu ile sizi daha zarif gösterebilir. Çizgili pardesünüzü doğru kullanmayı bildiğiniz sürece her zaman daha şık görüneceksiniz.

Zühre yeni sezon pardesü modelleri 2015 koleksiyonu sizlere elbiseyi andıran modelleride bir arada sunuyor. Tıpkı bir elbiseyi andıran pardesü modelleri tam olarak diz altında bitiyor ve yakasız modelleri ile elbiseyi andırıyor. Bu tip pardesü modellerinde üç renk kullanılarak, elbise modeli pardesüye aktarılıp şık dizaynlar ortaya çıkarılmış görünüyor.

Daha sade pardesü modelleri tercih etmek istiyorsanız Zühre pardesü modellerinde dilediğiniz gibi sade modellerde mevcut. Yakalı olan modeller bel kısmında hafif bolluk yer alan değişik tasarımlar sizi daha sade bir şekle sokacak. Sadelik arayan bayanlar için renklerde son derece sade düşünülmüş. Krem rengi, gri ve lacivert sadelik arayan tesettürlü bayanlar için ideal pardesü modellerini oluşturuyor.

Cepli pardesü modellerini seviyorsanız Zühre pardesü modellerinde kot pardesü çeşitlerine yönelmelisiniz. Daha spor olan kot pardesülerin her iki yanında da modele yakışacak şekilde cepler dizayn edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Tozlu Giyim Uzun Elbise Modelleri 2015 başlıklı makalemizde tozlu giyim, tozlu giyim 2015 elbise modelleri ve tozlu giyim elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.772 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git